PDA

View Full Version : کدامین ویرایشگر نسبت به دیگری بهتر

mustafa13
سه شنبه 22 فروردین 1391, 23:37 عصر
سلام
دوستان کدام یک از ویرایشگر ها بهتر NuSphere PhpED-zend ,Eclipse

MostafaEs3
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 17:35 عصر
من بیشتر ++Notepad رو میپسندم ! فکر کنم 3-4 صفحه قبل تر یک تاپیک مفصل در مورد این موضوع بحث کردیم ! یک سرچ بزن پیدا میکنیش

mustafa13
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 23:03 عصر
من از NuSphere PhpED استفاده می کنم ولی مشلی را که دارم بد از یک مدت پیغام می ده که کرک شده هست در صورتی که من حذف کردم دوباره نصب کردم با وژن های مختلفی را امتحان کردم
پیدا نکردم دوستانی که می دانند محبت کنند بگویند چه کار بایستی کرد احتمالا در ریحستری باید کارهایی را کرد
من که پیدا نکردم

eshpilen
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 08:41 صبح
من بیشتر ++Notepad رو میپسندم ! فکر کنم 3-4 صفحه قبل تر یک تاپیک مفصل در مورد این موضوع بحث کردیم ! یک سرچ بزن پیدا میکنیش
وای این ++Notepad نبود کار من چقدر سخت میشد.
از قابلیت جستجو در بین فایلهاش خیلی استفاده کردم. واقعا از نظر اینترفیس و سرعت عالیه. سه نوع رشتهء جستجو میتونی بهش بدی: ساده، گسترش یافته (\n, \t ...) و میتونه Regular expression هم باشه. و میتونی براحتی یک عبارت رو در تمام فایلها با عبارت دیگری جایگزین کنی.
فقط نکته و تجربهء مهم شخصی بنده اینکه، اگر جستجو رو روی Regular expression گذاشتید حتما یادتون باشه برای سرچهای معمولی اون رو غیرفعال کنید، چون واقعا میتونه مشکل ایجاد کنه.

میخواستم توی مستندات پروژه به این ادیتور سبک و سریع و در عین حال دارای امکانات زیاد و عالی Credit بدم که یادم رفت. الان که این بحث شد یادم افتاد حتما در نسخهء بعدی بهش اشاره کنم.

Unique
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 23:27 عصر
از قابلیت جستجو در بین فایلهاش خیلی استفاده کردم
با Dreamweaver هم میشه این کار را کرد. البته Regular Exp نداره که بهتر هم هست !

کلا Npp یکم آدم را یاد Win98 میندازه.

eshpilen
جمعه 25 فروردین 1391, 15:54 عصر
Dreamweaver قابلیت جستجو با رگولار اکسپرشن رو نداره بعد میگی بهتره؟!
ضمنا مزیت دیگر Npp همون سبکی و سرعتشه. دیزاین هم که نمیخوایم بکنیم تا یک برنامهء سنگین ویژوال مفید باشه.

mahan19
شنبه 26 فروردین 1391, 23:42 عصر
notepad ++

iker-casillas
یک شنبه 27 فروردین 1391, 00:06 صبح
فکر کنم تو اینجور بحث ها نشه از Netbeans اسم نیاریم