PDA

View Full Version : خروجی گرفتن از وب سایت asp

skmr_ae
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 13:11 عصر
سلام
من یک سایت با asp نوشتم و در اون از بانک sql هم استفاده کردم
می خوام بدونم ایا راهمی هست که بدون اجرا برنامه ویژال بشه سایت رو اجرا کرد(مثل فایلهای با پسوند html که ذخیره می شن و بعد استفاده می شن.؟؟؟؟
ممنون

aliyeh
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 13:24 عصر
بله،iis تون رو تنظیم کنید و سایت رو روش پابلیش کنید.بعد با زدن آدرس در مرورگرتون می تونید سایت رو ببینید. سرچ کنید مطلب زیاد پیدا می کنید.

skmr_ae
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 18:11 عصر
بله،iis تون رو تنظیم کنید و سایت رو روش پابلیش کنید.بعد با زدن آدرس در مرورگرتون می تونید سایت رو ببینید. سرچ کنید مطلب زیاد پیدا می کنید.

سلام دوست من
ممنون از راهنمایی تون
فقط می شهبیشتر راهنمایی کنید
من نمی دونم چی رو باید سرچ کنم تا جواب بگیرم. اکسپورت از وب سایت رو جست و جو کردم اما جواب نداد
ممنون می شم..

aliyeh
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 09:42 صبح
دوست عزیز باید از طریق کنترل پنل گزینه Add/Remove Program یکی از کامپوننت های ویندوز به اسم Internet Information Service یا همون IIS رو نصب کنید.
بعد از نصب زمانیکه وارد کنترل پنل بشید می تونید وارد Administrative tools بشید و IIS رو اجرا کنید و یک سایت جدید اونجا بسازید یا از همون سایت Default استفاده کنید.
بعد وارد VS بشید و از طریق منوی Build گزینه Publish Website سایتی که نوشتید روی IIS تون پابلیش کنید.
بهتون توصیه می کنم عبارت "نصب و پیکر بندی IIS" رو سرچ کنید.
اگر باز هم سوالی داشتید بپرسید.

asemaneiran
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 10:27 صبح
دوست عزیز باید از طریق کنترل پنل گزینه Add/Remove Program یکی از کامپوننت های ویندوز به اسم Internet Information Service یا همون IIS رو نصب کنید.
بعد از نصب زمانیکه وارد کنترل پنل بشید می تونید وارد Administrative tools بشید و IIS رو اجرا کنید و یک سایت جدید اونجا بسازید یا از همون سایت Default استفاده کنید.
بعد وارد VS بشید و از طریق منوی Build گزینه Publish Website سایتی که نوشتید روی IIS تون پابلیش کنید.
بهتون توصیه می کنم عبارت "نصب و پیکر بندی IIS" رو سرچ کنید.
اگر باز هم سوالی داشتید بپرسید.

سلام دوست من
ممنون از راهنمایی تون
من مراحل رو انجام دادم
توی پنجره puplish هم با کلیک روی browse گزینه local iis رو انتخاب کردم
و بعدم یک فولدر ساختم و ادرسش رو بهش دادم
بعدم توی مرورگر ادرس رو وارد کردم
اما این خطا ها رو داد
Line 14:
Line 15: <system.web>
Line 16: <compilation debug="false" targetFramework="4.0" />
Line 17:
Line 18: <authentication mode="Forms">
می خواستم ازتون خواهش کنم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که آیا مراحل رو اشتباه رفتم یا مشکلی بوده؟؟؟
و اینکه نمیشه فایل با پسوند html ازش بگیرم ؟. اخه من یک برنامه دارم می خوام به این وب سایتم لینکش بدم....(افلاین)
ممنونم

asemaneiran
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 23:13 عصر
سلام دوست من
ممنون از راهنمایی تون
من مراحل رو انجام دادم
توی پنجره puplish هم با کلیک روی browse گزینه local iis رو انتخاب کردم
و بعدم یک فولدر ساختم و ادرسش رو بهش دادم
بعدم توی مرورگر ادرس رو وارد کردم
اما این خطا ها رو داد
Line 14:
Line 15: <system.web>
Line 16: <compilation debug="false" targetFramework="4.0" />
Line 17:
Line 18: <authentication mode="Forms">
می خواستم ازتون خواهش کنم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که آیا مراحل رو اشتباه رفتم یا مشکلی بوده؟؟؟
و اینکه نمیشه فایل با پسوند html ازش بگیرم ؟. اخه من یک برنامه دارم می خوام به این وب سایتم لینکش بدم....(افلاین)
ممنونم

سلام
دوستان
خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید :گریه:

asemaneiran
جمعه 25 فروردین 1391, 17:40 عصر
سلام
دوستان
خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید :گریه:

سلام
خواهش میکنم
کسی نیست راهنماییم کنه...؟؟؟:گریه:
ممنون می شم

ghbn1362
جمعه 25 فروردین 1391, 18:44 عصر
خروجی HTML که نمی توانید داشته باشید به صورت معمول این خروجی را نمی دهد!
در لینک ذیل مراحل IIS را می توانید مشاهده نمایید به صورت تصویری امیدوارم مشکل رفع شود البته IIS 7

http://www.visualwebgui.com/Developers/KB/tabid/654/article/iis_7_setup/Default.aspx

از خطا دو علت مشخص می شود یا نسخه فریم ورک را در IIS درست تنظیم ننموده اید که می بایست 4 باشد یا این که در برنامه خطا دارید و می بایست در خط گفته شده مقدار debug را برابر با true قرار دهید تا خطا نمایش داده شود