PDA

View Full Version : رکورد متحرک

mahboobeh
جمعه 11 آذر 1384, 09:43 صبح
من می خوام یک جدول با یه ستون داشته باشم که در اوون داده ها به سمت بالا حرکت کنند و با کلیک روی هر رکورد یک کار خاص انجام بشه میشه راهنمایی کنید که چطور این کار رو انجام بدم ؟

اَرژنگ
جمعه 11 آذر 1384, 10:50 صبح
شما ۲۰۰۳ استفاده میکنید یا ۲۰۰۵؟
آیامنظورتون از به بالا حرکت کردن محتویاته ستون این هست که مقدارات در ردیف افزونی و یا کاهشی ردیف شده باشند؟

با اَحترام

mahboobeh
شنبه 12 آذر 1384, 09:01 صبح
من از 2003 استفاده می کنم
منظورم اینه که ردیف های جدول ثابت نایستند بلکه متحرک باشند وبه سمت بالا حرکت کنند
مثل ستونهایی که واسه لینکها تو بعضی سایتها میزارن فکر می کنم اونا با جاوا این کار رو می کنند ولی من باید با c#
این کار رو انجام بدم
میدونید چطور میشه این کار رو انجام داد ؟

اَرژنگ
شنبه 12 آذر 1384, 14:36 عصر
من از 2003 استفاده می کنم
منظورم اینه که ردیف های جدول ثابت نایستند بلکه متحرک باشند وبه سمت بالا حرکت کنند
مثل ستونهایی که واسه لینکها تو بعضی سایتها میزارن فکر می کنم اونا با جاوا این کار رو می کنند ولی من باید با c#
این کار رو انجام بدم
میدونید چطور میشه این کار رو انجام داد ؟

داتاگرید برایه اینکار خوب نیست، احتمال زیاد یک کمپوننت برایه انیمیشن لازم دارید.
http://www.codeproject.com/cs/miscctrl/ScrollingAbout.asp

mahboobeh
شنبه 12 آذر 1384, 18:02 عصر
بله همینو می خواستم ممنون هنوز استفاذه نکردم
میشه بگید این چطور استفاده میشه؟
من scrollingabout asp رو دانلود کردم

اَرژنگ
یک شنبه 13 آذر 1384, 17:14 عصر
طبق سایت:
"استفاده کردن از این کنترل در برنامه‌هایتان خیلی ساده است.
بعد از دانلود کردن سورس کد کنترل، بیلدش کنید تا یک دی‌ال‌ال در فلدر آوت پوت بوجود بیارید.
برایه من این فلدر .\bin\Debug\ScrollerAbout.dl میبشد.
بعد از انجام دادن اینکار، یک ویندوز پروژکت جدید را شروع کنید.
در design window ،
ToolBox tab را راست کلیک کنید.
Add/Remove Items را انتخاب کنید.
DLL file را پید کرده و انتخاب کنید.
OK را پرس کنید.
الان در (قوتی ابزارتان) ToolBox یک scrolling aboutbox وجود دارد."

Using the code
To use the about control in your application is very simple. Download the control source code and build it to make a C# control. It would be a DLL file in compile output directory; in my case, it was .\bin\Debug\ScrollerAbout.dll.

After having the DLL file, you create a new Windows Application project. In design window, please open ToolBox tab and right click and choose Add/Remove Items. Then browse to our DLL file, select it and press OK. There is a scrolling aboutbox control in your ToolBox.

You can now drag the about control to any form in your .NET application and start using it. The following code shows how to initialize and pass parameters to the about control when a form loads: