PDA

View Full Version : It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' ایراد ماله چیه

mohsen200162
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 21:05 عصر
سلام
وب سایتی که طراحی کردم این
ایرادو داره می گیره ماله پی می تونه باشه
Error 1 It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS. C:\Users\fari joon\Desktop\Magazine\magazi\magazi\web.config 22

به این خط web config
<

[xml]
authentication mode="Forms">

<

forms loginUrl="~/Login.aspx" timeout="2880" />

</

authentication>

[XML/]

d_derakhshani
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 01:02 صبح
رو سیستم خودت خطا داری یا بعد از پابلیش رو سرور؟
فایل Web.config تو root برنامه ات هست یا تو فولدر خاضی دوباره گذاشتی؟
اگه رو سرور پابلیش می کنی سرور اختصاصیه یا نه؟

amir8008
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 10:58 صبح
آدرس پروژتو عوض کن یعنی پروژتو ببر تو یه درایو دیگه کپی کن بعضی وقتا توی دسکتاپ جواب نمیده

mohsen200162
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 12:14 عصر
سلام محل پروژه را عوض کردم حالا این ارور را می ده
Could not load type 'magazi.Global

magazi اسم پروژامه
Global هم همون Global.asax
جالب اینکه وقتی Global.asax رااز پروژه حذف می کنم می ره جای دیگه وبه اسم دیگه ای از صفحه های پروژه را ایراد می گیره Could not load type و اسم صفحه

در ضمن روی کامپیوتر این ارور وجود داره
ویه webconfig هم بیشتر نداره اونم توی rootپروژه است نه داخل فلدر

mohsen200162
جمعه 25 فروردین 1391, 11:26 صبح
سلام
مشکل من حل شد اینو می نویسم اگه دوباره کسی با این مشکل روبه رو شد بدونه چی کار کنه
نمی دونم کی و کجای فایلم رو دست کاری کرده بودم هر صفحه ای که به پروژه اضافه می کنیم ( aspx.*) یه چک باکس palce codein داره که اگه تیک خورده باشه یه صفحه دیگه با نام همان صفحه .با پسوند .cs (البته برای C#) می سازه که من این تیکه رافعال کرده بودم و تمامی کد ها را توش گذاشته بودم ولی نمی دونم کجای پروژه را تغییر داده ام که وقتی پروژه را ران می کردم نمی تونست این صفحه ها لود کند(.cs)
از گزینه CodeFile برای تمامی صفحه ها استفاده کردم تا ایراد ها گرفته شد

حالا 2 تا سئوال
CodeFile با CodeBehind چه فرقی داره

حتی صفحه جدید که می سازم باید از گزینه CodeFile استفاده کنم تا مشکل دوباره برام پیش نیاد برای رفعش باید چه کار کنم