PDA

View Full Version : احتیاج به یک نوع گرید خاص!

hadi2345
جمعه 11 آذر 1384, 09:46 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز .

در TrueDB Grid یک خاصیت جالب داریم که گرید رو به صورت افقی نشون میده . من تو یک پروژه از Janus Grid استفاده میکنم و با اینکه امکانات خیلی خوبی داره ولی هر چی گشتم این خاصیت رو نتونستم تو این گرید پیدا کنم . حتی به سایتش هم رفتم ولی باز هم نتیجه ای نداشت ....... و میدونم که ComponentOne برای دات نت هم این ابزار رو گذاشته(True DB Grid) ، ولی من که نتونستم ازش بطور کامل استفاده کنم و ظاهرا مشکل داره .

مشکل من به صورت کلی اینه که یک Table رو بصورت افقی نشون بدم و از اون Table پرینت هم بگیرم .
اگه گرید خاصی رو تو دات نت میشناسین که این امکان رو داره لطفا به من معرفی کنید .

قبلا از همه دوستان تشکر میکنم .

به قول حامد محمدی :
در پناه حق موفق باشید و پرتوان .

Hamedm
شنبه 12 آذر 1384, 00:30 صبح
سلام

با سلام خدمت دوستان عزیز .

در TrueDB Grid یک خاصیت جالب داریم که گرید رو به صورت افقی نشون میده . من تو یک پروژه از Janus Grid استفاده میکنم و با اینکه امکانات خیلی خوبی داره ولی هر چی گشتم این خاصیت رو نتونستم تو این گرید پیدا کنم . حتی به سایتش هم رفتم ولی باز هم نتیجه ای نداشت ....... و میدونم که ComponentOne برای دات نت هم این ابزار رو گذاشته(True DB Grid) ، ولی من که نتونستم ازش بطور کامل استفاده کنم و ظاهرا مشکل داره .

مشکل من به صورت کلی اینه که یک Table رو بصورت افقی نشون بدم و از اون Table پرینت هم بگیرم .
اگه گرید خاصی رو تو دات نت میشناسین که این امکان رو داره لطفا به من معرفی کنید .

قبلا از همه دوستان تشکر میکنم .

به قول حامد محمدی :
در پناه حق موفق باشید و پرتوان .

متاسفانه جانوس گرید این امکانو نداره و قراره این امکان در نسخه 3(نسخه ویژه VS2005) اون گنجانده بشه.

در پناه حق موفق باشید و پرتوان

PalizeSoftware
شنبه 12 آذر 1384, 00:50 صبح
کامپوننت Net Advantage رو تا بحال دیدی؟
محصول همان شرکت Sheridan که اکتیوایکس‌هاش معروفه و مدتی هست که تغییر نام داده
آدرس زیر رو ببین
http://www.infragistics.com/products/NetAdvantage/
موفق باشی

hadi2345
شنبه 12 آذر 1384, 07:02 صبح
با سلام مجدد .

ممنون جناب PalizeSoftware برای جوابی که دادین . من کامپوننتهای Infragistic رو دیده بودم و ابزارهای قدرتمندی برای Web App داره ، ولی دموی گریدش رو که تست میکردم با مشکل مواجه شدم . به هر حال ممنونم .

موفق باشید .