PDA

View Full Version : ورود از طریق Login خود ASP.net و مواجه شدن با خطا

m.toosi
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 22:42 عصر
سلام به همه

من میخوام از طریق Login خود ASP وارد صفحه مدیریت سایتم بشم
ولی مشکل اینجاست که من براحتی وارد اون صفحه میشم ولی در هاست با خطا زیر مواجه میشم
network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)]

فکر می کنم میگه به دیتابیس وصل نمیشه ولی من Databas رو upload کردم وفکر میکنم درست کار میکنه
چون صفحه اول سایت که محصولاتم رو نشون میده و مشکلی نداره
ولی جرا وقتی نام کاربری و پسورد رو میزنم این خطا رو میده

هر راهی که فکر میکردم درست باشه رو تست کردم ولی نتیجه نگرفتم
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر و احترام

d_derakhshani
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 01:18 صبح
اگه پابلیش کردید. یک نمونه از دیتابیس aspnetdb باید رو سرور پابلیش شده باشه باید connection string مربوط به aspnetdb رو طوری تغییر بدید که به همون دیتابیس از قبل attach شده وصل شه. که احتمالا شما دارید به دیتابیس موجود در app_data وصل میشید. connection string مربوطه رو از Admin دریافت کنید

m.toosi
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 01:41 صبح
اگه پابلیش کردید. یک نمونه از دیتابیس aspnetdb باید رو سرور پابلیش شده باشه باید connection string مربوط به aspnetdb رو طوری تغییر بدید که به همون دیتابیس از قبل attach شده وصل شه. که احتمالا شما دارید به دیتابیس موجود در app_data وصل میشید. connection string مربوطه رو از Admin دریافت کنید
سلام دوست عزیز
ممنون
اگر امکان داره بیشتر توصیح بده
من نمیدونم باید چکارش کنم
میشه درباره این خط بیشتر توضیح بدی

باید connection string مربوط به aspnetdb رو طوری تغییر بدید که به همون دیتابیس از قبل attach شده وصل شه.

hobab-theme
دوشنبه 28 فروردین 1391, 21:08 عصر
ببینید دوست من:
نحوه اتصال به دیتابیس در لوکال و هاست کمی با هم متفاوت هست.
هر میزبان بعد از اینکه هاست به شما داد یه سری اطلاعات از جمله نحوه اتصال به دیتابیس رو به شما میده که عموما به شکل زیر است :
Data Source=31.25.89.19,2005;Initial Catalog=DB-Name;User ID=DB-Username;Password=DB-Password
البته رشته بالا عمومی هست و مسئله مهم به طور ساده بگم این 31.25.89.19,2005 است. این قسمت رو شما باید از میزبان هاست خودتون دریافت کنید و با مقدار بالا تعویض کنید
خوب حالا شما باید بعد از اینکه از دیتابیستون تو لوکال بک آپ گرفتید اون رو در هاست Restore کنی. در هاست با ایجاد دیتابیس میتونی یوزر جدید هم تعریف کنی.
DB-Name رو همون نام دیتابیسی که در هاست ایجاد کردی بذار
DB-Username رو هم نام یوزری که ایجاد کردید و DB-Password هم کلمه عبور همون یوزر
البته دقت کن که یوزر رو به دیتابیس وصل کنی(تو هاست)

m.toosi
سه شنبه 29 فروردین 1391, 17:05 عصر
دوست عزیز من هرچی سعی میکنم نمیشه خستم کرده:گریه:
من از طریق خود visoual لاگین و یوزر و پسورد ساختم . و یک دیتابیس ایجاد کرده به نام ASPNETDB.MDF من هم جداول خودم رو در داخل این دیتابیس ایجاد کردم
در هاست یک نام برای دیتابیس به نام (toosi )ساختم وهمچنین یک user و pass تعریف کردم و همچنین سعی کردم اسم دیتابیسم اونجا باشه ASPNETDB که خطا داد و قبول نکرد
از این دیتابیس backup گرفتم با اسم toosi و در هاست restore کردم

ولی هر کاری هم که میکنم لاگین نمیشه به Admin
درصورتی که در لوکال به خوبی کار میکنه
و نکته مهم اینجاست که ظاهرا به دیتابیس وصل میشه چون مطالب صفحه اول و جداولی که خودم ایجاد کردم رو به خوبی نشونن میده
فقط نمیتونه به لاگین خود asp وصل بشه

فکر کنم به دیتابیس وصل میشه ولی به جداولش وصل نمیشه :گریه:

خواهشا اگر کسی میدونه و حدس و گمانی میزنه بگه

خیلی براش وقت گذاشتم خستم کرده
باتشکر از همه

Mcraft
سه شنبه 29 فروردین 1391, 20:10 عصر
سلام toosi جان. از تاپیک خوبت ممنون.
این مشکل منم هستش.تو تاپیک منم بچه ها همینطوری راهنمایی کردن.اینم تست کن:
Server=Server Name;Database=Database.mdf;User ID=name;Password=123456
سرور و دیتا بیس و یوزر نیم پسورد رو تغییر بده.

m.toosi
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 19:37 عصر
نه دوست عزیز همونجور که حدس میزدم مشکل از اونجا نیست
مشکل چیز دیگه ای هست
مشکل اینجاست که به همه جداول دسترسی نداره فقط به بعضی هاش دسترسی داره

دوستان لطفا راهنمایی کنید

m.toosi
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 22:07 عصر
سلام دوستان
مشکل من هنوز برطرف نشده
هر کاری که به ذهنم رسیده و دوستان گفته اند رو انجام داده ام
هنوز هم در لوکال به خوبی کار می کنه و در سرور مشکل داره
وقتی پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد روی کلید ورود کلیک می کنم خطا میده و میگه نمیتونه به دیتابیس وصل بشه
ولی در حالی که در صفحه اصلی سایت براحتی وصل میشه و مطالب رو نشون میده

یک نفر پیدا نمیشه به این مشکل خورده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای خدا؟؟؟؟:اشتباه::عصبانی++::عص انی++:

mehdin69
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 00:09 صبح
دوست عزیز شما توی webconfig مشکل دارید.
membership و بقیه اجزای webconig رو search کنین و درست توی webconfig بنویسین؛ همه چیز درست میشه.

m.toosi
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 11:03 صبح
من در web config به این صورت نوشتم

<?xml version="1.0"?>

<configuration>
<connectionStrings>
<add name="tConnectionString" connectionString="Data Source=65.137.55.46,8888;Initial Catalog=toolica;User ID=admin;Password=asminpass;" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>
<system.web>
<roleManager enabled="true" />
<customErrors mode="On" defaultRedirect="Pages/Error.htm"/>
<authentication mode="Forms">
<forms loginUrl="~/loginadmin.aspx" defaultUrl="~/admin/AdminManager.aspx" timeout="60" ></forms>
</authentication>

<compilation debug="true" strict="false" explicit="true" targetFramework="4.0">
<assemblies>
<add assembly="System.Design, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B03F5F7F11D50A3A"/></assemblies></compilation>
</system.web>
</configuration>

mehdin69
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 12:46 عصر
Member ship نیست که.
این که تیکه از یه web.config هست.

<authorization>
<allow roles="admin" />
</authorization>
<compilation debug="true" targetFramework="4.0">
<assemblies>
<add assembly="System.Design, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B03F5F7F11D50A3A" />
<add assembly="System.Windows.Forms, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B77A5C561934E089" />
<add assembly="System.Speech, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35" />
</assemblies>
</compilation>
<authentication mode="Forms">
<forms loginUrl="~/admin/Login.aspx" timeout="2880" />
</authentication>
<membership>
<providers>
<clear />
<add name="AspNetSqlMembershipProvider" type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider" connectionStringName="ApplicationServices" enablePasswordRetrieval="false" enablePasswordReset="true" requiresQuestionAndAnswer="false" requiresUniqueEmail="false" maxInvalidPasswordAttempts="5" minRequiredPasswordLength="6" minRequiredNonalphanumericCharacters="0" passwordAttemptWindow="10" applicationName="/" />
</providers>
</membership>
<profile>
<providers>
<clear />
<add name="AspNetSqlProfileProvider" type="System.Web.Profile.SqlProfileProvider" connectionStringName="ApplicationServices" applicationName="/" />
</providers>
</profile>
<roleManager enabled="true">
<providers>
<clear />
<add connectionStringName="ApplicationServices" applicationName="/" name="AspNetSqlRoleProvider" type="System.Web.Security.SqlRoleProvider" />
<add applicationName="/" name="AspNetWindowsTokenRoleProvider" type="System.Web.Security.WindowsTokenRoleProvider" />
</providers>
</roleManager>

m.toosi
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 01:44 صبح
راست گفتی دوست عزیز
چه سوتی دادم:قهقهه::خجالت::گیج:

مشکلم اینجا بود که membership هارو تنظیم نکرده بودم و پاکشون کرده بودم :ناراحت: