PDA

View Full Version : Multimedia Builder

Beginner2013
جمعه 25 فروردین 1391, 12:37 عصر
با سلام.خلاصه بگم. میخوام یه برنامه .سازنده مولتی مدیا هر چند خیلی ساده رو درست کنم.انگیزه کافی هم دارم.فقط می خوام دوستان راهنمایی کنن از کجا شروع کنم،چیارو باید یاد بگیرم.ممنون میشم اگه دوستان یه نقشه راه برام ترسیم کنن یا هر کسی در حد توانش حتی اگه یه توصیه،راهنمایی در حد یک خط هم که شده لطف کنه ممنون میشم.
با تشکر فراوان

Felony
جمعه 25 فروردین 1391, 13:33 عصر
حداقل باید به Delphi تسلط نسبی داشته باشی و مهتر از اون با مباحثی مثل ساختمان داده ها در دلفی ( آرایه ، پشته ، لیست پیوندی ، صف و ... ) و مباحثی مثل اشاره گرها و مدیریت حافظه و ...

قبل از اینکه این توانایی رو در خودت ببینی همچین کاری رو شروع نکن چون دلسرد میشی ( پیش خودت نگو نه نمیشم ، چون میشی ! ) ؛ با توجه به اینکه تازه کار هستید و سوالاتی که من تو این چند روز ازتون دیدم راه زیادی پیش رو دارید ، عجله نکنید ، سعی نکنید راه چند ساله رو چند ماه طی کنید که یهو بعد از چند سال چشم باز میکنید و پیش خودتون میگید ای بابا چند ساله دارم خودمو گول میزنم که دارم پیشرفت میکنم ولی عملا هیچی نشدم !

یه نمونه نرم افزار ایرانی تولید چند رسانه ای که من هم مدتی با گروه سازندش همکاری هایی داشتم نرم افزار Apadana هست که توسط دوست خوبم " جاوید شعاعی " نوشته شده که تا جایی که اطلاع دارم نسخه 2 نرم افزار که خیلی از مشکلات نسخه قبلی توش رفع شده و خیلی امکانات جدید بهش اضافه شده release میشه ، به نظر من این نرم افزار میتونه MMB رو از خاطره ها محو کنه ؛ میتونی دانلودش کنی و ازش ایده بگیری .

Beginner2013
جمعه 25 فروردین 1391, 14:24 عصر
بسیار ممنونم دوست عزیز.حتما گفته هاتون رو مورد توجه قرار میدم.به نظرم رسید که برا شروع باید مشکلمو در این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?336361-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%86-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-exe) حل کنم،اگه بتونم یه فایل exe بسازم خیلی امیدوارم خواهم شد.
اگر دوستان دیگه ای هم نظری دارن بگن.هر پسشنهادی و گفته ای هر چند به نظر شما ساده بیاد می تونه بهم کمک کنه.