PDA

View Full Version : اضاف نشدن فایل اسمبلی به فولدر Bin

bita_naz
شنبه 26 فروردین 1391, 20:06 عصر
سلام دوستان

من در پروژهم از کامپوننت DotnetBar 10 استفاده میکنم . ولی بعد از کامپایل فایل dll مربوط به کامپوننت در فولدر Bin اضاف نمیشه .در حالی که اسمبلی مربوطش رو در refrences دارم .
من VS2010 استفاده میکنم . قبلا با VS2008 این مشکل رو نداشتم

لطفا راهنمایی بفرمایید:لبخندساده:

p.yazdkhasti
شنبه 26 فروردین 1391, 23:14 عصر
سلام
در صورتی که DLL مورد نظر شما در GAC قرار داشته باشد آن DLL در فولدر BIN کپی نخواهد شد. برای مثال DLL های موجود در NET. را در نظر بگیرید که Refrence دادن به آن ها باعث نمی شود در فولدر BIN کپی شوند.

bita_naz
جمعه 01 اردیبهشت 1391, 22:20 عصر
سلام
در صورتی که DLL مورد نظر شما در GAC قرار داشته باشد آن DLL در فولدر BIN کپی نخواهد شد. برای مثال DLL های موجود در NET. را در نظر بگیرید که Refrence دادن به آن ها باعث نمی شود در فولدر BIN کپی شوند.

dll مورد نظر من از اسمبلی های استاندارد دات نت نیست پس چرا باز هم در فولدر Bin نمیاد . ؟؟؟

HamidNch
جمعه 01 اردیبهشت 1391, 22:45 عصر
تو قسمت References دی ال ال موردنظرتون رو انتخاب کرده و بعد در باکس Properties مقدار CopyLocal را به True تنظیم کنید.

p.yazdkhasti
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 06:05 صبح
dll مورد نظر من از اسمبلی های استاندارد دات نت نیست پس چرا باز هم در فولدر Bin نمیاد . ؟؟؟
سلام
همان طور که گفتم در صورتی که DLL مورد نظر شما در GAC قرار داشته باشد آن DLL در فولدر BIN کپی نخواهد شد و تنها DLL های .Netدر GAC قرار نمی کیرد و بسیاری از نرم افزار ها بعد از نصب DLL های خود را در GAC کپی می کنند. در صورتی که به آن DLL نیاز دارید راه حلی که آقای HamidNch پیشنهاد داده اند را انجام دهید.