PDA

View Full Version : مشكل در فايل Share

Younestalebi
دوشنبه 28 فروردین 1391, 10:19 صبح
سلام دوستان
من يه فايل Share كردم ولي فقط روي يك سيستم مي تونم اون باز كنم و بطور همزمان چند كاربر نمي تونن فايل رو باز كنن لطفاً كمك كنين خيلي ضروريه

Younestalebi
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 08:19 صبح
دوستان لطفاً راهنمايي بفرمائيد خيلي ضروريه

ARData
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 16:42 عصر
شما بايد از منوي DatabseTools گزينه Access Databse را کليک نموده و يک ديتابيس از فايلتون ايجاد نماييد . ديتابيس را فايل مشترک در نظر گرفته و فايل اصلي را از کامپيوتر هاي ديگر به آن لينک نماييد ...

Younestalebi
پنج شنبه 31 فروردین 1391, 10:47 صبح
فايل من با فرمت 2003 مي باشد.
همين فايل قبلاً مشكلي نداشت ولي الان مشكل داره در ضمن فولدري كه Share كردم مشكلي نداره

bita_ziba77
جمعه 01 اردیبهشت 1391, 11:02 صبح
با سلام
معمولا مشکلات در استفاده از یک فایل در مکان نگهداری فایل و دسترسی های اعمال شده بر روی فایل می باشد.
معمولا تنظیمات پیش فرض اکسس بر روی share می باشد.
شما دقت کنید دسترسی فایل شما به صورت read/write بوده و کلیه کامپیوترها نیز در لیست permission تعریف شده باشند.

با تشکر

Younestalebi
جمعه 01 اردیبهشت 1391, 19:35 عصر
با سلام مجدد
مشکل من اینه که فایل اگه روی یه سیستم باز بشه بقیه کاربران نمی تونن اون فایل رو باز کنن
هر وقت یه کاربر برنامه رو می بنده یه کاربر دیگه می تونه برنامه رو باز کنه

منتظر راهنمایی عزیزان هستم

sabbason
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 13:14 عصر
با سلام من هم همين مشكل را دارم . براي اين كار كافي است كه برنامه را از طريق خود برنامه اكسس در كامپيوترهاي ديگر باز كني . يعني اول اكسس را باز كني بعد فايل را از روي شبكه open كني .
ولي به هر حال منم خيلي دوست دارم بدونم چه جوري ميشه مشكل را ريشه اي حل كرد . خيلي وقته دنبالشم . اميدوارم كسي اين راه حل را داشته باشه.
به هر حال راه حل من فعلا مشكل تو را حل ميكنه. به من خبرش بده.