PDA

View Full Version : اشکال در نمایش صفحه

mffairy
دوشنبه 28 فروردین 1391, 13:22 عصر
سلام خسته نباشد

من یک وب سایت رو گذاشتم روی IIS یک مرکز و یک شماره آی پی هم بهش دادم ، از بیرون اون مرکز با هر مرورگری که باز میکنیم جواب میده و مشکلی نداره ، ولی داخل خود مرکز با چند کامپیوتر امتحان کردم فقط با مرورگر IE مشکل داره و درست نشون نمیده و روی بقیه مرورگرها درسته

الان وب سایته فعال نیست که آدرسشو بزارم ببینید

IE جدید هم نصب کردیم بازم همین طوریه!!!!!!!!!!

مشکل از کجاست که فقط رو مرورگر IE همون مرکز درست نشون نمیده؟؟؟

d_derakhshani
دوشنبه 28 فروردین 1391, 15:45 عصر
قاعدتا باید جواب بده. ممکنه مشکل از این باشه که رو مرورگر proxy ست شده باشه(با نصب ویرژن جدید پروکسی از بین نمی ره). اما این صرفا یه حدس ساده و اولیه است. چون رو شبکه داخلی هزار تا اتفاق ممکنه بیافته. بهتره برنامه Fieddler رو نصب کنید و ارتباطات رو Tarce کنید این بهترین راه حله. اکثر باگهای اینطوری با Fielder خیلی خوب مشخص میشه

mffairy
دوشنبه 28 فروردین 1391, 15:53 عصر
سلام
ممنون از جوابتون
امکان داره از proxy هم باشه چون اونجا از proxy استفاده می کنند
میشه بگید چجوری از برنامه Fielder استفاده کنم؟
مرسی

d_derakhshani
دوشنبه 28 فروردین 1391, 16:07 عصر
دانلودش کنید. اجراش کنید. از داخل برنامه Launch IE رو بزنید. ولی قبلش تست کنید که مشکل از پروکسی نبوده باشه. خود برنامه Fiddler از پروکسی استفاده می کنه.
پروکسی Fiddlerاینه: 127.0.0.1 port: 8888(البته این کار رو رو IE خودکار انجام میده، اما شما ی چک دیگه بکنید بد نیست).
بعد آدرس رو تو مرورگر بزنید تمام اتفافاتی که در پست صحنه میافته Fiddler بهتون نشون میده.
ولی باز تاکید می کنم قبل از استفاده از این برنامه چک کنید مشکل از استفاده از پروکسی نباشه.

mffairy
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 23:16 عصر
باسلام

مشکل رو حل کردم ، کاری رو که انجام دادم اینجا میزارم تا دوستان هم استفاده کنند

در مرورگر IE از منو Tools گزینه Internet Options سپس تب Security را انتخاب کند ، در این تب گزینه Trusted sites را انتخاب کرده و از پایین دکمه Sites را بزنید ، در پنجره باز شده ابتدا تیک Require server verification را بردارید ( از انتخاب خارج کنید ) و سپس سایت مورد نظر خودتان را واردکنید و Add بزنید و در آخر close کنید . حال در همین تب ، گزینه Custom level را انتخاب کنید و در پنجره باز شده از بالا تا گزینه Enabale .Net Framework setup همه را Enable کنید و در آخر Ok کنید

امیدوارم اینطوری مثل من مشکل شما هم حل بشه