PDA

View Full Version : سوال: اشتباه در شروع پروژه

darkwish
دوشنبه 28 فروردین 1391, 19:51 عصر
یک وب سایت دارم که سه گروه با اون کار می کنن و باید به برنامه login کنند. اوایل کار یه گروه فقط با سیستم در ارتباط بودن ولی الان سه گروه هستن. login اولیه ای که نوشتیم از ویزارهای خود برنامه استفاده کردم ولی برای گروه دوم و سوم می خواهم این کار رو بصورت دستی انجام بدهم و از entity framwork استفاده کنم. حالا می خواهم راهنمایی کنید یک پروژه جدید رو شروع کنم که فاز های جدید رو اجرا کنه بعد هر دو سایت رو آپ کنم و توی اولی یه لینک به وب سایت دوم داشته باشم و یا یک سایت با دوتا webconfig مجزا و متفاوت کار می کند و نیاز به شروع پروژه دوم نیست. این دوتا webconfig رو باید چه جوری بسازم و بین این دو سویچ کنم.
محتوای دوتا webconfig ر کاملاً با هم متفاوت است.

neda555
دوشنبه 28 فروردین 1391, 20:42 عصر
من متوجه نشدم
مگه میشه یه سایت دو تا webconfig داشته باشه؟!

hobab-theme
دوشنبه 28 فروردین 1391, 20:57 عصر
منظورتون کمی مبهمه.
شما میخواید هر گروه سطح دسترسی خودش رو داشته باشه؟ یا چیز دیگه ای مد نظرتون هست؟

hamid_shrk
دوشنبه 28 فروردین 1391, 20:59 عصر
دوست عزیز اصلا نیاز به ایجاد پروژه جدید نیست ، اصولا یکی از هنرهای برنامه نویس توسع نرم افزاری هست که مینویسه.
من تاحالا با کنترلهای لاگین خود دات نت کار نکردم و نمیدنم آیا این امکان رو میدن که گسترششون کنی اونجور که میخوای یا نه؟؟!! بنابرابن توصیه میکنم به دیتابیستون جدول های مربوط به کاربران ، جدول سطح دسترسی های هر کاربر و جدول بخش هایی که کاربران به اونها دسترسی دارند رو بسازید.
آموزشش تو همین سایت زیاد هست.

fakhravari
دوشنبه 28 فروردین 1391, 21:35 عصر
با سلام
میتوانید از نام کانکشن استفاده کنید .
اما دقت کنید که در جاهایی که استفاده میکنید اگر به صورت ویزارد کار کردین و دیتاسورس ایجاد شده فقط با همان نام میتوانید متضل بشوید .
اگر که ویزارد نیست با دادن نام میتوانید اتصال بدین
string con = ConfigurationManager.ConnectionStrings["TGJConnectionString2"].ConnectionString;

Saman Hashemi
سه شنبه 29 فروردین 1391, 08:55 صبح
وقتی شما در سیستمتون براساس نقش ها حق دسترسی بدید دیگه همچین مشکلی پیش نمیاد و میتونید به هرکسی به هر میزانی که نیاز دارد حق دسترسی بدید برای این کار هم میتونید از ممبرشیب استفاده کنید و هم اینکه خودتون یه قسمت حق دسترسی بنویسید...!

من تاحالا با کنترلهای لاگین خود دات نت کار نکردم و نمیدنم آیا این امکان رو میدن که گسترششون کنی اونجور که میخوای یا نه؟؟!!
بله امکانش هست به اینجا (http://www.codeproject.com/Articles/13032/Custom-MembershipProvider-and-RoleProvider-Impleme) مراجعه کنید...!

با سلام
میتوانید از نام کانکشن استفاده کنید .
اما دقت کنید که در جاهایی که استفاده میکنید اگر به صورت ویزارد کار کردین و دیتاسورس ایجاد شده فقط با همان نام میتوانید متضل بشوید .
اگر که ویزارد نیست با دادن نام میتوانید اتصال بدین
1
string con = ConfigurationManager.ConnectionStrings["TGJConnectionString2"].ConnectionString;

:متفکر::کف: