PDA

View Full Version : مشکل در هنگام Restore کردن فایل دیتابیس اکسس

012132
سه شنبه 29 فروردین 1391, 09:03 صبح
سلام دوستان عزیز

من از دیتابیس اکسس ام پشتیبان گیری (backup) می کنم . کدشم اینه :

85867

کد بازگردانی (Restore) من هم اینه :
85868

پشتیبان گیری خیلی خوب کار می کنه و ذخیره میشه . یعنی وقتی فایل رو باز می کنم می بینم که دیتابیس من کامل ذخیره شده اما مشکل من اینه که وقتی رکوردی رو حذف می کنم . بازیابی رو انجام میدم دیتابیس من آپدیت نمیشه . چیزی رو برگشت نمیده و فایل بازگشت هم در یک مسیر دیگری ذخیره میشه .

با این مشکل چیکار باید کنم . منتظر پاسخ های خوبتونم .
مرسی

Hybrid
سه شنبه 29 فروردین 1391, 09:48 صبح
سلام دوست عزیز ،

فایل بازگشت هم در یک مسیر دیگری ذخیره میشه .

فکر کنم خطا از خط اول کد بازگردانیتون باشه ، یک \ کم گذاشتین ( قبل از work.mdb ) .

012132
سه شنبه 29 فروردین 1391, 12:36 عصر
ممنون از اینکه جواب دادید .
اما مشکل این نیست . ببینید ، مثلاً در اجرای برنامه من ، دیتابیسم مشکل دار شد من restore اش می کنم . این کار انجام میشه و داده ها میاد . حالا همینجور که برنامه باز هست ، من یه داده ای رو حذف می کنم و سپس دوباره restore اش می کنم . اما داده حذف شده بازگردانی نمیشه . درصورتی که داده حذف ، در داخل فایل backup موجود می باشد .

چیکار باید کنم ؟ جوواب بدید

Hybrid
سه شنبه 29 فروردین 1391, 12:54 عصر
ممنون از اینکه جواب دادید .
اما مشکل این نیست . ببینید ، مثلاً در اجرای برنامه من ، دیتابیسم مشکل دار شد من restore اش می کنم . این کار انجام میشه و داده ها میاد . حالا همینجور که برنامه باز هست ، من یه داده ای رو حذف می کنم و سپس دوباره restore اش می کنم . اما داده حذف شده بازگردانی نمیشه . درصورتی که داده حذف ، در داخل فایل backup موجود می باشد .

چیکار باید کنم ؟ جوواب بدید

ببخشید بار اول سوال رو خوب متوجه نشدم ،

وقتی که شما پایگاه دادتون رو Restore میکنین چون ارتباط با بانک بعد از آخرین اتصال قطع شده باید یک بار دیگه دستور Select فراخوانی کنید تا اطلاعات نمایش داده بشه ،

یعنی بعد از دستور Restore به وسیله ی دستور Select اطلاعات از بانک رو صدا بزنید تا رکوردی که حذف شده فراخوانی بشه .