PDA

View Full Version : سوال: آپلود کردن فایل به سرور دیگر

mohammad87
سه شنبه 29 فروردین 1391, 15:02 عصر
باسلام به همه(مخصوص حرفه ای ها)

من خیلی توی اینترنت سرچیدم اما مطلب خاصی پیدا نکردم!
سوال من اینه که: چطوری می تونیم زمانی که می خواهیم یک فایل رو آپلود کنیم، روی یک سرور دیگه قرار داده بشه(اون سرور آی پی و یوزر و پسوردش رو هم داریم) و روی سروری که وبسایت روش قرار داره آپلود نشه؟ کسی چیزی در این مورد می دونه؟ لطفا اگه مثالی دارید بزارید؟
اگر در مورد آپلود روی ftp هم مطلبی دارید لطفا بگید؟
ممون

fa_karoon
سه شنبه 29 فروردین 1391, 21:32 عصر
سلام نمی دونم درست برداشت کردم یا نه
منظور شما اینه که فایل های سایتتون رو قبلا رو یه هاست آپلود کرده اید، حالا یه هاست دیگه گرفته اید و می خواهید روی اون هاست حالا فایل هاتون رو آپلود کنید.
اگه این باشه که فقط کافیه با همون پسورد هاست جدیدتون لاگین کنید

aminghaderi
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 04:23 صبح
اینجوری که مد نظر شماست فکر نکنم بشه ؟! (مطمئن نیستم)
چون شما مجوز نداردید و از یه سرور به سرور دیگر ...

ولی راه های جانبی زیاد دارد (برای مثال) :
1- در سرور جدید یه صفحه مربوط به آپلود بگذارید و در سایت اصل برای آپلود به اون صفحه لینک بدید. (اما باید قبلش به کاربر رو درجریان بگذارید تا هم مطئن شود و هم اگر هک شدید کاربران حواسشان باشد که url اصلی چیست.).(روش کاربردی هست برای سایت های دانلود می تونه مورد استفاده فراوان قرار گیرد/ طراحی اون هم بسیار ساده است)
2- فایل ها رو داخل سرور اصلی آپلود کنید و طی یه فرایندی از سرور اصلی به سرور دیگر انتقال بدید.(طراحی و پیاده سازیش کمی دشوار هست)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما اگر برای افزایش امنیت این کار رو می کنید که راه را دارید اشتباه می روید چون خود هاستینگ شما تدابیر قوی تر و کارا تری رو برای این کار پیش روی شما می گذارد .

mohammad87
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 12:25 عصر
ممنونم دوستان مشکل حل شد.

aminghaderi
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 12:41 عصر
ممنونم دوستان مشکل حل شد.

خوب به چه شکل این کار رو کردید ؟؟ (در صورت تمایل حاصل پژوهش خودتون رو برای افزایش بار علمی به اشتراک بگذارید)