PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد کنترل grid view

shyton
سه شنبه 29 فروردین 1391, 20:21 عصر
با سلام و عرض خسته نباشید

من می خواستم یک قسمت داخل سایتم بسازم که پیام های ارسال شده رو برای کاربر نمایش بده از کنترل grid view استفاده کردم ولی یک قسمت دچار مشکل شدم می خوام که هر موقع پیغام جدیدی برای کاربر ارسال شد مثلا یک ایکن نامه بسته شده کنارش بیاد و بعد از اینکه یکبار خوانده شد ایکن نامه باز شده کنارش نمایش پیدا کنه این کار رو به چه صورت میشه انجام داد لطفا راهنمایی بفرمایید.

amir-aa
سه شنبه 29 فروردین 1391, 20:42 عصر
والله کار جالبیه اما شما این رو با یک if ساده تست کن ببین اگه مشکل برخوردی یا ارور داد اینجا مطرح کن شخصا کمکت میکنم

ahmad156
سه شنبه 29 فروردین 1391, 20:53 عصر
شما میتونین GridView رو با یه Timer هر چند ثانیه refersh کنین و کنارش یه Panel داشته باشین که کار شما رو انجام بده.البته سوالتون یه خرده کلی هست من هم یه خرده کلی گفتم:بامزه:

shyton
سه شنبه 29 فروردین 1391, 22:04 عصر
ببینید تو خیلی از سایت ها مثلا قسمت صندوق پیغام ها موقعی که پیغام جدیدی ارسال بشه به صورت متفاوتی با پیغام یک بار خوانده شده نمایش پیدا می کنه از جمله پیغام جدید رو با فونت درشت تر نشون می دن و پیغام یک بار خوانده شده با فونت معمولی یا بعضی جاها با ایکن تفاوت رو ایجاد می کنن همون طور که گفتم پیغام جدید رو با ایکن یک نامه باز نشده و پیغام قدیمی ( یک بار خوانده شده ) با ایکن نامه باز شده نمایش می دهند.
ممنون از پاسختون خود کنترل
grid view

خواصی برای این کار نداره به نظرم این کار کاربردی هست و حتما باید همچین خواصی براش تنظیم کرده باشن ؟

fakhravari
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 12:49 عصر
با سلام
باید در GridView1_RowDataBound گرد id سطر بگیری و چک کنی آیا فید ان true , false
بعد با if چک کنی
اگر خونده بود ادرس عکس خونده و برعکس > Image1

vahid dot net
چهارشنبه 30 فروردین 1391, 15:47 عصر
سلام
یه نمونه کوچک واستون ارسال کردم
موفق باشید .