PDA

View Full Version : نمایش RTF در گرید

mahdi_14263
پنج شنبه 31 فروردین 1391, 20:12 عصر
با سلام خدمت همه دوستان ، من یه Rich text box دارم که علاوه بر متن از عکس هم داخلش استفاده میکنم (یرنامه ویندوزی)
حالا میخوام که محتویاتش رو در بانک ذخیره کنم و بعد اون رو در داخل گریدم نشون بدم
گریدم از نوع جانوس هست
لطفا بهم بگید که با چه فرمتی باید اون رو در بانک ذخیره کنم و اینکه چطوری در گرید نمایش بدم
ممنون از وقتی که گذاشتین

mahdi_14263
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 19:58 عصر
یاری اندر کس نمی بینیم ، یاران را چه شد ؟!

zaeimh90
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 20:41 عصر
سلام عزیز تو دیتا گرید نمیشه نمایشش داد چون مثلا نوع داده هاش یا text هست یا image نمیتونه هر جوفتش با هم باشه.
به نظر من نمیشه.
ولی مطمئنم از component , دات نت بار ( dotnetbar ) استفاده کنید. یه component داره به اسم SuperGrid که ببینی حتما کارتو راه میندازه.

alimanam
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 21:48 عصر
با سلام

برای اینکار نیازی نیست حتماً از کامپونتهای تجاری استفاده کنین نمونه سورس ضمیمه شده این کار رو به خوبی انجام میده .

منبع (http://www.codeproject.com/Articles/31823/RichTextBox-Cell-in-a-DataGridView)

موفـــــق باشید./

mahdi_14263
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 18:04 عصر
با سلام دوباره
خیلی ممنون از راهنماییتون ، فقط من میخواستم بدونم که این امکان رو میشه به گرید جانوس هم اضافه کرد یا نه ، خودم هرچی تلاش کردم نتونستم ، لطفا اگه دوستانی این کارو رو انجام دادن به من هم یه راهنمایی بدن ، ویا اگه کسی میدونه که نشدنیه بگه که دیگه من بیشتر از این دنبالش نگردم ، با تشکر از وقتی که گذاشتین