PDA

View Full Version : مبتدی: اسکریپت تراوین

aliforever
جمعه 01 اردیبهشت 1391, 21:07 عصر
سلام خسته نباشید .
من می خوام واسه این اسکریپت Plugin های جدید بسازم .
از استادان در این زمینه تقاضا دارم این اسکریپت رو دانلود کنند و نصب کنند .
واقعا برام مهمه .
خیلی از فایلهاش Decode شدند . من به عنوان یک مبتدی می خوام PHP رو اینطوری یاد بگیرم .
شاید برای خیلی ها هم آموزنده باشه .
دانلود اسکریپت 5 نژادی کامل و رایگان ( کلیک کنید)
(http://s1.picofile.com/file/7222448709/dbor4_0_9.zip.html)
دانلود دیتابیس 5 نژادی کامل ( کلیک کنید) (http://s1.picofile.com/file/7219888060/Sql.zip.html)

من قبلا یه تاپیک زده بودم و کمک زیادی بهم شد ولی این تاپیک جامع هست .

aliforever
جمعه 01 اردیبهشت 1391, 21:25 عصر
سوالات من :
- این بازی شروع شدنش دستیه و باید از ادمین پنل اجرا شه . چطوری میشه یه کد نوشت که بازی رو به طور خودکار شروع کنه . ولی نه از Cron Jobs ( چون می خوام به همه بدم فایلشو ) .
- sql هاش 3 تا فایل هستن که باید ایمپورت شن . چطوری میشه کاری کرد که همراه با نصب اسکریپت اتوماتیک ایمپورت شن ؟
- فایلهای این اسکریپت با چه برنامه ای Encode شدن و چطوری میشه Decode کردشون ؟

و سوالات دیگه هم که الان تو ذهنم نیست .
واقعا مدیونتون می شم مخصوصا آقای محمدمصطفی شهرکی که تو تاپیک قبلیم خیلی کمکم کردند .

Tarragon
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 06:32 صبح
سلام.
من asal5545@yahoo.com هستم. شاید منو بشناسی.
برای سوال اول من بزودی این رو می نویسم وبه همه می دم.
طرز کار اینجوره که هر دو تا فایل رو تو پوشه app/view گذاشتم و یه دستور شرطی نوشتم که اگر زمان اینقدر بود یا از اینقدر بیشتر بود فایل دوم رو اینکلود کنه و گرنه فایل اول .
و درمورد سوال دوم منم همین طوال رو از آقای شهرکی پرسیدم ولی جواب درستی نگرفتم توی تاپیک "ایمپورت فایل SQL" کد هست ولی وقتی می زنمش ارور می ده نمی دونم چرا؟؟؟!!!

aliforever
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 23:43 عصر
سلام.
من asal5545@yahoo.com هستم. شاید منو بشناسی.
برای سوال اول من بزودی این رو می نویسم وبه همه می دم.
طرز کار اینجوره که هر دو تا فایل رو تو پوشه app/view گذاشتم و یه دستور شرطی نوشتم که اگر زمان اینقدر بود یا از اینقدر بیشتر بود فایل دوم رو اینکلود کنه و گرنه فایل اول .
و درمورد سوال دوم منم همین طوال رو از آقای شهرکی پرسیدم ولی جواب درستی نگرفتم توی تاپیک "ایمپورت فایل SQL" کد هست ولی وقتی می زنمش ارور می ده نمی دونم چرا؟؟؟!!!

من ali.verybadboy هستم . شناختمت داداش .
می خوام یه گروه طراحی اسکریپت تراوین راه بندازم . البته اگه کمکی بهم بشه .