PDA

View Full Version : مشکل در استفاده از UpdatePanel

davoodipoor
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 15:41 عصر
با سلام به همه دوستان.
من توی یکی از صفحات برنامم یک پنل و یک گرید در زیر اون دارم. در ابتدای پنل یک تکس باکس و یک دکمه به نام جستجو دارم که بر حسب کد ملی شخصم رو جستجو میکنم. اگر کد ملی وجود داشت نام و نام خانوادگی اونو در یک lable نمایش میدم و بعد یک سری اطلاعات دیگه رو در چند تکس باکس از کاربر میگیرم و بعد اون شخص رو اضافه می کنم. سپس باید رکورد درج شده در گرید نمایش داده شود.
من برای اینکه بعد از کلیک دکمه جستجو، صفحم رفرش نشه کل پنل رو در UpdatePanel گذاشتم ولی باعث میشه که رکورد به گرید اضافه نشه و اگه Updatepanel رو بردارم با کلیک دکمه جستجو کل صفحم رفرش میشه اما رکورد به گرید اضافه میشه.
لطفا هر کس در این زمینه اطلاعاتی داره به من کمک کنه.

ahmad156
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 17:31 عصر
سوالتون مبهمه!!!!
ولی چیزی که من متوجه شدم شما تمام صفحه رو توی Update panel بذارین باید جواب بده

sarapepors
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 22:51 عصر
خوب شما صفحه تون رو که شامل کنترل ها تون میشه میذاریتش تو update panel و یک script Manager هم باید در صفحه تون قرار بدید برا استفاده از update panel .

EnKamran
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 00:51 صبح
DataSourceName.DataBind();
GridViewName.DataBind();

این کد رو بعد از انجام عملیات دکمه بنویسید. ( در روال کلیک شدن دکمه) به جای GridViewName و DataSourceName نام گرید ویوو و دیتاسورس رو بذارید.

davoodipoor
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 09:29 صبح
ممنون از همه دوستانی که جواب دادن. ولی من تمام این کارهای گفته شده رو قبلا انجام داده بودم ولی جواب نگرفته بودم.
گرید من داخل پنل نیست و در زیر آن قرار داره. حالا مشکلم اینه که وقتی پنل رو داخل updatePanel میذارم رکورد جدید در دیتابیس ذخیره میشه ولی در گرید نشون داده نمیشه تا زمانی که یک بار صفحه رفرش بشه. و اگه کل صفحه رو داخل updatePanel بزارم کل صفحم رفرش میشه در صورتیکه من نمی خوام با کلیک دکمه جستجو که اطلاعات نام و نام خانوادگی شخص نمایش داده میشه صفحم رفرش بشه.