PDA

View Full Version : سوال: مشکل با لوکال هاست و iis

masooodj67
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 20:42 عصر
سلام دوستان صفحاتی رو در ویژوال استودیو 2010 ساختم که در حالت دیزاین در صفحه تمام تغییراتی رو که دادم میبینم ولی به محض اینکه run میکنم و صفحاتم بروز میشوند صفحه ای سفید جلوی من ظاهر میشه و نه از عکس ها و نه از تغییرات سی اس اس خبری هست ، خودم دریافتم که هنگام اجرا شدن این بالن که کنار ساعت ظاهر میشود و لوکال هاست را نشان میدهد همان که علامت آچار نیز دارد در این حالت اجرای من نمی آید.بعد در قسمت آدرس بار که نگاه میکنم نوشته localhost/.... به جای نقطه ها مثلا آدرس وبم میآید.تا اینجاشو امیدوارم متوجه شده باشید.ایندر حالی هست که مطابق یک نوشته و مقاله نیز یک وب سایت ساختم که در آن از تمها و اسکین ها و سایت مپ استفاده کردم و موقع اجرا لوکال هاست اینگونه آمد localhost:2566/... این مشکل من از کجاست چرا در حالت عادی صفحاتم درست نشان داده نمیشن.

bftarane
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 22:14 عصر
اگه درست متوجه شده باشم منم با مشکل شما مواجه هستم (سايتم رو که اجرا مي کنم با صفحه سفيد مواجه ميشم.) و دنبالش هم گشتم ولي نتيجه اي نگرفتم. البته به تازگي اين مشکل برام پيش اومده و قبلاً مشکلي نداشتم.
احتمال مي دم با نصب دوباره ويندوز مشکل حل بشه ولي چون حالا حالاها قصد اين کار رو نداشتم از روش زير استفاده مي کنم:
روي قسمت زير در نوار وظيفه دابل کليک مي کنم
86102
پنجره اي شبيه شکل زير مياد
86103
روي اون لينک کليک که مي کنم صفحه اي که انتظارش دارم رو مي بينم.

البته اين جواب سوال شما نبود ولي به طور موقتي مي تونه کمک کننده باشه.

masooodj67
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 22:19 عصر
سلام ممنون از پاسختون ولی چه جور همین رو برای وب سایتم استفاده کنم وقتی این پنجره نمیاد از کجا.! به خدا دارم دیونه میشم وبم رو طراحی کردم با کلی آبو تاب حالا این قضیه اتفاق افتاده به تازگی . نمیدونم چی کار کنم. بازم ممنون

bftarane
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 22:25 عصر
رو او قسمت که گفتم دابل کليک کردين؟

masooodj67
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 22:31 عصر
بله دابل کردم ولی خوب این مال یک وب دیگه بود که چند وقت پیش بوده و الان نمیتونم محتویاتش رو تغییر بدم و برا این پروژم امادش کنم.موندم دیگه

bftarane
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 22:36 عصر
الآن متوجه شدم براي شما در نوار وظيفه شکل اول اصلاً ظاهر نميشه.
در هر صورت فکر نمي کنم جاي نگراني داشته باشه. احتمالاً با نصب مجدد ويندوز و iis و VS مشکل حل بشه.
من از صحبتاتون برداشت کردم احتمال مي ديد مشکل از سايتي که طراحي کرديد باشه که به نظر من اين طور نيست. در يک کامپيوتر ديگه امتحان کنيد تا مطمئن بشيد.

دوستان لطفاً راهنمايي کنيد.

bftarane
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 23:32 عصر
تا اينجا فهميدم اشکال مربوط به Port Number ميشه.
مثلاً موقع اجرا اين در نوار آدرس ديده ميشه localhost:7641/WebSite1/Default.aspx که 7641 شماره پورت هستش و وقتي اون رو به 7644 تغيير دادم تونستم صفحه رو مشاهده کنم. من وقتي رو آيکن اشاره شده واقع در نوار وظيفه دابل کليک مي کنم در پنجره اي که مي ياد مي تونم آدرس صحيح با پورت صحيح رو ببينم (يعني در اين مورد http://localhost:7644/WebSite1) ولي اين دوستمون چون اون رو نمي تونن مشاهده کنن پس نمي تونن متوجه بشن شماره پورت صحيح چيه؟
کسي راه حلي به نظرش نمي رسه که از چه راه ديگه اي ميشه شماره پورت صحيح رو به دست آورد؟

bftarane
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 13:58 عصر
دوست عزيز من مشکلم حل شد از راه زير
به قسمت Setup آنتي ويروسم که ناد باشه رفتم
به قسمت Antivirus and antispyware protection رفتم
در قسمت web access protection
Configure رو کليک کردم
در سمت چپ از شاخه Web access protection به زيرشاخه
Web browsers رفتم
حالا در سمت راست
از بين چک باکسهايي که مشاهده کردم
چک اون قسمتي که علامت Visual Studio ديده مي شود رو برداشتم.
مشکل حل شد.

متأسفانه لينکي که ازش اين نتيجه رو گرفتم رو صفحش رو بستم اشتباهي و دوباره هم نتونستم پيداش کنم.
اگه براي شما هم جواب داد يه خبري بديد.
البته من از VS 2008 استفاده مي کنم.

bftarane
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 15:40 عصر
لينکش رو پيدا کردم
http://bloggingabout.net/blogs/dries/archive/2009/03/30/unable-to-launch-the-asp-net-development-server-because-port-n-is-in-use.aspx

masooodj67
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 18:57 عصر
سلام ممنون از پی گیری شما ناد شما ورژن چند است از من ورژن 5 هست که زیر شاخه web access protection گزینه web browsers رو نداره و فقط دوگزینه http&https و url address management رو داره

bftarane
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 19:11 عصر
ورژن ناد من version 4.0.314.0
يعني شما شکل زير رو نمي بينيد؟
86153

خوب اگه پيدا نکردين اگه ناد رو Uninstall کنيد فکر کنم مشکل حل بشه.

masooodj67
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 20:00 عصر
ناد رو هم بوسیدم گذاشتم کنار نشد که نشد.!
خدایا به دادم برس از این ویژوال استودیو.

fakhravari
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 20:21 عصر
انگار این پست ویروس داشت مال من هم الان غیر فعال شد:کف:

masooodj67
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 20:31 عصر
من مطمئنم که مشکل ما بسیار سادست ولی چون از ابتدای یادگیری ویژوال اونرو به صورت پایه ای یاد نگرفتیم این مشکلات دست و پای مارو میبنده،شایدم حق داشته باشیم چون ما فقط میخایم وب طراحی کنیم و فقط مصرف کننده ایم و به ما چه ربطی داره آقا!به ما چه ! به خدا کلم داره میپکه ای صلوات به روح سازنده ویژوال استودیو.:عصبانی::گریه:

fakhravari
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 12:40 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?338017-Error-webdev.webserver40.exe-has-stopped-working

masooodj67
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 16:46 عصر
دوستان شگفتا!!!!!!!! با ترفندی بسیار هنرمندانه و اتفاقی مشکلم حل شد .با نصب دوباره iis و زدن تیک asp.net در world wide web در کنترل پنل زیر شاخه iis بسیار شگفتا این موضوع را مدیون دوست عزیزمون fakhravari هستم. باز هم شگفتا!!!!!!!!!