PDA

View Full Version : قیمت طراحی سایت دوزبانه

sara_aryanfar
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 21:36 عصر
با سلام دوستان چه رنج قیمتی رو برای سایتی با مشخصات زیر در نظر می گیرین
1- دوزبانه
2-امکانات کامل مدیریتی
3-ارسال و مدیریت مقاله
4-سئو
5-فرم های مربوط به سفارش و تماس با ما
6-بخش فروش آنلاین قطعات
وتعدادی امکان دیگر

mahyar_net
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 22:18 عصر
توضیحات رو کامل بده
با چه زبونی؟
شماره 4 چیه؟ سئو؟
همین تعدادی دیگر کافیه که قیمت به مراتب بالاتر بره

sara_aryanfar
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 23:00 عصر
asp.net سئو یعنی برای موتورهای جستجو بهینه سازی بشه در واقع برای یک کارخانه هست سایت و موارد دیگر امکانات جزئی هست که قیمت رو نمی تونه زیاد بالا بره

hamid_shrk
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 23:01 عصر
سوال رو باید تو بخش گفتگو میپرسیدید ، اینجا مربوط به مسائل و مشکلات طراحیه ، لطفا تاپیک رو انتقال بدید.
امکانات کامل مدیریتی یعنی چی ؟
آیتم ها باید مشخص باشه.

mahyar_net
شنبه 02 اردیبهشت 1391, 23:18 عصر
خود دو زبانه بودن که تو asp.net کار زیادی نداره فقط کافیه از globalresources استفاده کنی فکر کنم 1 میلیون تومن منصفانه باشه
مدیریت هم که قسمت اعظم کارش authurize و authentication است که اگر بخواد خیلی خوب کار بشه و قسمت های متفاوتی داشته باشه بین 2 تا 5 تومن بنا به امکانات
البته همه ی این موارد رو باید ببینی که چند نفر ساعت کار داره بر اساس اون قیمت بدی

elham1611
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 01:18 صبح
تو آبادی ما تمام این کارها رو میکنن با 100 تا 200 تومن

clover
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 10:21 صبح
دوست من
سوالتون کلی هست، امکانات کامل مدیریتی و تعدادی امکانات دیگر باید مشخص بشه، همینطور دو زبانه بودن توضیح داره (فقط قالب؟ بخش مدیریت؟ محتوای پویا؟)
قیمت وب سایتی که عنوان کردید بسته به مدت زمان انجام کار (بسته به اندازه ی پروژه، متدولوژی و استفاده از کدهای قبلی و یا ابزار های آماده و ...)، نیروی انسانی و منابع اختصاصی، دانش فنی و مهارت مورد نیاز برای انجام پروژه و مهمتر از همه ارزشی که برای کار خودتون قائل هستید میتونه بین 200 هزار تا ... میلون تومن متفاوت باشه.

sara_aryanfar
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 12:34 عصر
آبادی جالبی دارین تشکر از جواب فنی شما اما شاید بخشی مقصر من باشم که توضیح کاملی رو ندادم اما توصیه می کنم برای کارهایی که انجام میدین ارزش بیشتری قائل باشین اگر شما که برنامه نویسی چنین دیدگاهی داشته باشه از کسی که اطلاعات چندانی نداره نمیشه انتظاری داشت اونم اونوقت میاد میگه چه خبر قیمت میلیونی مگه سی دی ویندوز چنده

Saber Mogaddas
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 15:29 عصر
سلام
سایتی با این مشخصات رو با قیمت پایه 2.5 میلیون به بالا مذاکره کنید..چون سایتی با این امکانات مستلزم زمان و پشتکار زیادی خواهد بود..

فکنم الهام آبادی شما با cms های آماده و کارهای غیر اساسی میونه خوبی دارن..
موفق باشید..

hamid_shrk
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 21:06 عصر
اون کاری که تو آبادی شما میکنن اسمش طراحی و پیاده سازی وب نیست !!!!!