PDA

View Full Version : سوال: استفاده از id مربوط به سطر یک gridview و نمایش دادن سطر انتخاب شده در gridview دیگر

armin.sub7
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 12:11 عصر
با سلام
یک gridview دارم که واسه هر سطرش یک button گذاشتم.میخوام با کلیک روی button اون سطر مختصا توی gridview دیگری نشون بده!
توی تاپیکا گشتم چیزی پیدانکرد واسه این مورد.
میخوام از viewstate استفاده کنم,اگه ممکنه برام توضیح بدین چیکار کنم یا اگه که نمونه کد برام بذارین خیلی ممنون میشم!!!:چشمک:

bftarane
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 19:31 عصر
من لينک زير رو بهتون معرفي مي کنم. کاري که شما مي خواهيد رو انجام داده ولي با CheckBox نه Button. از ViewState استفاده کرده.
البته کمي هم از جاوا اسکريپت استفاده کرده.
شايد بتونه بهتون ايده بده.
مي تونيد اول Demo رو ببينيد (جاش تقريباً قبل از اين که Comment ها شروع بشه هست (آخراي صفحه)).
نمونه کد رو مي تونيد دانلود کنيد.
http://www.aspsnippets.com/Articles/Transfer-Selected-Rows-from-one-GridView-to-Another-in-Asp.net.aspx

sarapepors
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 22:58 عصر
سلام شما برا فیلد باتنی که گذاشتید یک command name در نظر بگیرید و در رویداد rowcommand مربوط به گرید ویو کد بنویسید و دیتای موجود در سطر جاری رو بخونید به عنوان مثال میتونید id رکورد جاری که در گرید ویو نمایش داده میشه رو بخونید همون رکورد رو با id که خوندید از دینابیس بخونید و در گرید ویو دوم نمایش بدید:

if (e.CommandName == "SelectStuff")
{ int index = int.Parse(e.CommandArgument.ToString());
Label lablel_id = (Label)GridView_Kala.Rows[index].Cells[0].FindControl("lblid");
Code = int.Parse(lablel_id.Text)
}
با توجه به این کدی که من نوشتم متغیر code شامل id اون رکورد خاص هست که شما خوندید البته میتونید به باقی فیلدها هم با تغییر مقدار cell مربوط به گرید ویو دسترسی داشته باشید .