PDA

View Full Version : سوال: تغیر پایگاه داده از mysql به sql server

mosi2007
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 13:18 عصر
سلام
دوستان من یه سایت با php کردم و الا ن به خاطر یهک برنامه ای که تحت ویندوزه به مشکل خوردم
و باید یا حتما هاست یا vps ویندوز بگیرم

برای گرفتن هاست ویندوز م میتونم سایتم را که با php طراحی کردم روی هاست ویندوز بیارم چون شنیدم که هاست ویندوز فقط از asp پشتیبانی میکنه ؟؟؟

بعدش اینکه من اگه بتونم سایت php رو بیارم رو هاست ویندوز باید پایگاه داده ام رو هم از mysql به sql server تغییر بدم ایا این شدنیه؟؟ اگه اره چطوری؟؟؟

دوستان من خیلی خیلی خیلی عجله دارم بی زحمت زود جواب بدین

Beginner2013
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 13:37 عصر
می تونید تو هاست ویندوز با php و همون MySql برنامتونو پیاده کنید.ورژن های اخیر Php به خوبی تو ویندوز اجرا میشن.به خصوص که کارتون عجله ایه اگه Sql Server بلد نباشید یاد گرفتنش زمانبر هست.فقط برخی کدای php تون ممکنه نیاز به تغییر داشته باشه(احتمال کم) که اونم با تست معلوم میشه.

MMSHFE
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 14:33 عصر
برای اجرای سایتهای طراحی شده با PHP و MySQL به وب سرور (Apache یا IIS)، مفسر زبان PHP و همچنین MySQL DBMS نیاز دارین که همه اینها روی ویندوز بدون مشکل کار میکنن. مگه همین سایتهایی که با PHP طراحی شدن، 90٪ توی ویندوز انجام نشده؟ مگه همین الآن که PHP رو روی کامپیوترتون اجرا میکنید، از ویندوز استفاده نمیکنید؟ خوب به همین شکل روی سرور هم میتونید کار کنید. بهترین راه هم برای شما VPS ویندوز هست اما اگه هزینه زیاد میشه، از هاست ویندوز با پشتیبانی از PHP میتونید استفاده کنید. برای مثال، سرورهای IranHost همگی ویندوز هستن و از PHP و MySQL و... بطور کامل پشتیبانی میکنن. حالا اگه اون برنامه تحت ویندوز شما با MySQL به مشکل برخورد میکنه اون یه بحث دیگه هست ولی همون هم راه حل داره. برای مثال، میتونید با MySQL Connector زبانهای #C و... رو هم به MySQL متصل کنید. هیچ کدوم از این راهها هم که نشد، میتونید اطلاعات رو بین برنامه تحت ویندوز و سایت با کمک XML مبادله کنید. حتی اگه کمی تخصصی بخوایم عمل کنیم، میتونید وب سرویس طراحی کنید. موفق باشید.

mosi2007
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 15:31 عصر
برای اجرای سایتهای طراحی شده با PHP و MySQL به وب سرور (Apache یا IIS)، مفسر زبان PHP و همچنین MySQL DBMS نیاز دارین که همه اینها روی ویندوز بدون مشکل کار میکنن. مگه همین سایتهایی که با PHP طراحی شدن، 90٪ توی ویندوز انجام نشده؟ مگه همین الآن که PHP رو روی کامپیوترتون اجرا میکنید، از ویندوز استفاده نمیکنید؟ خوب به همین شکل روی سرور هم میتونید کار کنید. بهترین راه هم برای شما VPS ویندوز هست اما اگه هزینه زیاد میشه، از هاست ویندوز با پشتیبانی از PHP میتونید استفاده کنید. برای مثال، سرورهای IranHost همگی ویندوز هستن و از PHP و MySQL و... بطور کامل پشتیبانی میکنن. حالا اگه اون برنامه تحت ویندوز شما با MySQL به مشکل برخورد میکنه اون یه بحث دیگه هست ولی همون هم راه حل داره. برای مثال، میتونید با MySQL Connector زبانهای #C و... رو هم به MySQL متصل کنید. هیچ کدوم از این راهها هم که نشد، میتونید اطلاعات رو بین برنامه تحت ویندوز و سایت با کمک XML مبادله کنید. حتی اگه کمی تخصصی بخوایم عمل کنیم، میتونید وب سرویس طراحی کنید. موفق باشید.

همه چیز اوکی است نه اون برنامه تحت ویندوز با mysql مشکل داره نه کل سایت
همه چیز داره خوب پیش میره
فقط با چند نفر که صحبت کردم گفتن که نمیتونید برای این vps ویندوز دامنه داشته باشید و بهم گفتن که هاست ویندوز بگیر و پایگاه رو تغیر بده به sql server
با هر کس که صحبت میکنم یه چیزی میگه من نشستم 2 ماه برنامه نویسی سایتو انجام دادم و الان برام سخت تر از برنامه نویسیش گذاشتن تو اینترنت شده
اول اینکه من اگر vps ویندوز بگیرم توش میتونم wamp رو نصب کنم ؟؟؟
بعدش از همه مهمتر میتونم یه دامنه ای که میخوام بخرم رو بیارم وصل کنم به vps ویندوز ؟؟
بعد استاد بزرگوار اقای MMSHFE من تا حالا اصلا از این کارا نکردم کارهای مربوط به هاست و vps و غیره
اگه چیزه دیگه ای است بفرمایید که من بعدا به مشکل نخورم و اگر
از شرکتی یا کسی که vps گرفتین و ازش راضی هستید بهم معرفی کنن واگه تبلیغ میشه این اسم سایتو
یا شرکتو بهم پ خ بدین
قیمتها هم معمولی باشن من منتظره جواب هستم استاد
ممنون

MMSHFE
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 23:34 عصر
نه دوست عزیز خیالتون راحت باشه، میتونین به راحتی روی هاست ویندوز از MySQL استفاده کنید. کافیه موقع خرید هاست به مشخصاتش نگاه کنید ببینید MySQL و PHP رو ساپورت میکنه یا نه. یک نگاه به IranHost (http://www.iranhost.com) بندازید بد نیست.