PDA

View Full Version : سوال: ارتباط crystal report با visual studio 2010

moeinih
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 15:48 عصر
من یه پروژه توی #C البته با ویژوال استودیوی 2010. کریستال ریپورت 13 رو هم نصب کردم ولی مشکلم اینه که برای طراحی گزارشات ابزارهای مربوط به کریستال ریپورت رو نیمتونم به جعبه ابزار اضافه کنم . لطفا راهنماییم کنین

mazaher5723
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 18:19 عصر
سلام دوست عزیز
شما کلا طراحیتونو تو کریستال ریپرت انجام میدین بعد ی فایل ذخیره می کنید.
بعداز طریق ابزارها توسی شارپ یهنی اضافه کردن
1-stiViewerControl
2-stiReport
رو به فرمتن اضافه می کنید
از طریق شماره 2 در تابع stiReport1.LoadFromString مسیر فایل ذخیره شده رو می دین.
و

از طریق شماره یک میگی report=stiReport نمی خواد کد بنویسی تو خود پنجره خوضضیاتش هست
.بعد stiReport1.Render();
تموم

mahdi_7610
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 18:25 عصر
سلام
شما توی solution Explorer روی پروژه ات راست کلیک کن و properties را بزن و توی قسمت Application از قسمت Target Framework گزینه .NET Framework 4 را انتخاب کن . مشکلت حل میشه .

Hybrid
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 18:30 عصر
من یه پروژه توی #C البته با ویژوال استودیوی 2010. کریستال ریپورت 13 رو هم نصب کردم ولی مشکلم اینه که برای طراحی گزارشات ابزارهای مربوط به کریستال ریپورت رو نیمتونم به جعبه ابزار اضافه کنم . لطفا راهنماییم کنین

سلام ، .netframework برنامتون رو تغییر بدین تا درست بشه ، قبلا من و چند تا از دوستان هم این مشکل رو داشتیم و با تغییر framework برنامه به Toolbox اضافه میشن.

موفق باشید

moeinih
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 15:18 عصر
سلام
شما توی solution Explorer روی پروژه ات راست کلیک کن و properties را بزن و توی قسمت Application از قسمت Target Framework گزینه .NET Framework 4 را انتخاب کن . مشکلت حل میشه .
مشکل من با راهنمایی شما حل شد.واقعا ممنونم