PDA

View Full Version : برنامه را در سیستم مقصد نصب کردم- ارور زیر را میده

c_doost
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 21:40 عصر
سلام در سیستم مقصد نرم افزار را نصب کردم ولی ارور زیر را میده

سیستم من ویندوزش سون هست با ویزوال استادیو 2008 و اس کیو ال کسپرس برنامه را نوشتم
سیتستم مقصد ویندوزش اکس پی هست

لطفا کمک کنید
با تشکر

Sirwan Afifi
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 21:44 عصر
SQL Express 2008 رو روی سیستم مقصد نصب کن.

c_doost
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 21:51 عصر
SQL Express 2008 رو روی سیستم مقصد نصب کن.

چرا اکسپرس 2008؟؟؟

Sirwan Afifi
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 21:55 عصر
چرا اکسپرس 2008؟؟؟
ببخشید 2005 اکسپرس.

سوداگر
دوشنبه 04 اردیبهشت 1391, 22:10 عصر
در اینجا هم همین مشکل رو داشتن که به جواب هم رسیدن.
http://stackoverflow.com/questions/5193752/db-cannot-be-opened-because-it-is-version-655-this-server-supports-version-612
فکر کنم ورژن های Sql Express در دو طرف باید با ساختار فایل MDF شما، همخوانی داشته باشند.
http://stackoverflow.com/questions/1892313/sql-server-version-612-655

c_doost
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 06:21 صبح
در اینجا هم همین مشکل رو داشتن که به جواب هم رسیدن.
http://stackoverflow.com/questions/5193752/db-cannot-be-opened-because-it-is-version-655-this-server-supports-version-612
فکر کنم ورژن های Sql Express در دو طرف باید با ساختار فایل MDF شما، همخوانی داشته باشند.
http://stackoverflow.com/questions/1892313/sql-server-version-612-655

من انگلیشم خوب نیست میشه نتیجه کار را برام توضیح بدید؟

c_doost
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 14:12 عصر
خیلی برام مهمه این مشکل را سریعتر حل کنم لطفا کمکم کنید

با تشکر

esrafilhashemi
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 14:22 عصر
سلام
دیتابیست رو لوکال تعریف کن
و کانکشن استرینگت رو اینجوری تغییر بده تا به این مشکل برنخوری

"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\namedatabase.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"

یا حق

c_doost
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 15:59 عصر
همون کاری که Sirwan Afifi گفتن، رو انجام داده بود. لینک پایینی هم دلیلش بود.

یعنی شما هم میگویید اس کیو ال اکسپرس 2005 نصب کنم ؟

c_doost
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 16:12 عصر
سلام
دیتابیست رو لوکال تعریف کن
و کانکشن استرینگت رو اینجوری تغییر بده تا به این مشکل برنخوری

"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\namedatabase.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"

یا حق

connectionString =(@"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\honarmand.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True");
من دیتابیس را در مسیر فایل Exe قرار دادم اینم کانکشن استرینگمه

با تشکر

سوداگر
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 16:28 عصر
یعنی شما هم میگویید اس کیو ال اکسپرس 2005 نصب کنم ؟

همون نسخه ای که روی کامپیوتر شما نصبه و داره درست کار می کنه رو نصب کنید.

Sirwan Afifi
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 18:54 عصر
موقع ساخت Setup از ليست پيش نيازي ها نصب SQL Express 2005 رو انتخاب كنيد،و در سيستم مقصد نصبش كنيد.

c_doost
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 10:19 صبح
موقع ساخت Setup از ليست پيش نيازي ها نصب SQL Express 2005 رو انتخاب كنيد،و در سيستم مقصد نصبش كنيد.

من اینکار را انجام دادم

c_doost
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 11:55 صبح
من روی سیستم خودم اس کیو ال 2008 دارم اگر اشتباه نکنم بانکم را اینجا ساختم و برای نصب روی سیستم مقصد بانکی را که در 2008 ساختم از مسیر اس کیو ال گرفتم و در کنار فایل EXE قرار دادم و کانکشن استرینگ را به این آدرس تغییر دادم که این ارور ایجاد شده

حالا اومدم ویزوال استادیو 2008 را باز کردم و یک بانک ساختم ( اینجوری میتونم با sqlexpress یک بانک بسازم ) بانک را در مسیر فایل EXE قرار دادم حالا میخوام کانکشن استرینگ را بگیرم از سمت چپ روی سرور اکسپلورر راست کلیک میکنم و Add Connection میزنم و ..... و مسیر فایل EXE که بانکم را انجا کپی کردم را میدم و فیلم را انتخاب میکنم اما ارور زیر را میده
لطفا کمک کنید

Sirwan Afifi
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 12:04 عصر
شما بانکت رو با SQLExpress ساختی؟

c_doost
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 12:18 عصر
شما بانکت رو با SQLExpress ساختی؟

بله الان که فهمیدم اختلاف ورژن بوجود آمده با اکسپرس ساختم و قسمت دوم ( حالا اومدم ویزوال استادیو 2008 را باز کردم و یک بانک ساختم ( اینجوری میتونم با sqlexpress یک بانک بسازم ) بانک را در مسیر فایل EXE قرار دادم حالا میخوام کانکشن استرینگ را بگیرم از سمت چپ روی سرور اکسپلورر راست کلیک میکنم و Add Connection میزنم و ..... و مسیر فایل EXE که بانکم را انجا کپی کردم را میدم و فیلم را انتخاب میکنم اما ارور زیر را میده
لطفا کمک کنید )
را انجام دادم ولی اروری که گذاشتم بوجود آمده
بید چکار کنم ؟

esrafilhashemi
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391, 11:56 صبح
من روی سیستم خودم اس کیو ال 2008 دارم اگر اشتباه نکنم بانکم را اینجا ساختم و برای نصب روی سیستم مقصد بانکی را که در 2008 ساختم از مسیر اس کیو ال گرفتم و در کنار فایل EXE قرار دادم و کانکشن استرینگ را به این آدرس تغییر دادم که این ارور ایجاد شده

حالا اومدم ویزوال استادیو 2008 را باز کردم و یک بانک ساختم ( اینجوری میتونم با sqlexpress یک بانک بسازم ) بانک را در مسیر فایل EXE قرار دادم حالا میخوام کانکشن استرینگ را بگیرم از سمت چپ روی سرور اکسپلورر راست کلیک میکنم و Add Connection میزنم و ..... و مسیر فایل EXE که بانکم را انجا کپی کردم را میدم و فیلم را انتخاب میکنم اما ارور زیر را میده
لطفا کمک کنید

دوست عزیز این خطا ماله اینه که فایل هایی که در داخل فولدر program file ساخنه می شوند و از نوع red only است و برنامه شما با دیتابیس ارتباط برقراه میکنه ولی نمی تونه اطلاعاتش را درون دیتابیست ذخیره کنه
پیشنهاد میکنم در درایو دیگری نصب کنی و برنامه ات رو اجرا کنی
یا حق

c_doost
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391, 12:48 عصر
دوست عزیز این خطا ماله اینه که فایل هایی که در داخل فولدر program file ساخنه می شوند و از نوع red only است و برنامه شما با دیتابیس ارتباط برقراه میکنه ولی نمی تونه اطلاعاتش را درون دیتابیست ذخیره کنه
پیشنهاد میکنم در درایو دیگری نصب کنی و برنامه ات رو اجرا کنی
یا حق

بعید میدونم اینجور باشه وقتی VS را در سیتم دیگر نصب کردم و ستاپ ساختم هیچ مشکلی نداشت

bamzi software
شنبه 30 اردیبهشت 1391, 11:38 صبح
یک سوال:
اگر در سیستم مقصد ،اس کیو ال با همون ورژنی که ما می خواهیم و در پیش نیاز نصب قرار دادیم ،از قبل نصب شده باشه ،در موقع نصب به مشکلی برمی خوریم یا خودش متوجه میشه و نصب دوباره نمیکنه؟