PDA

View Full Version : کتاب چی بخرم ؟

پیام حیاتی
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 10:43 صبح
سلام به تمامیه اساتید و دوستان
امروز میخام برم یه کتاب بخرم در مورد PHP لطفا" یه کتاب خوب و جدید بهم معرفی کنید.
قبلا" لوح آموزشی PHP رو دیدم به دستورات در سطح مقدماتی آشنا هستم حالا میخام حرفه ایی تر بشم.متاسفانه لوح های آموزشی فارسی همه شبیه به هم و در یک سطح آموزش دادن.
HTML و CSS هم بلدم.
ممنون.

asonline
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 10:48 صبح
اگه می خوای می تونی از کتاب آموزش گام به گام PHP نوشته مهندس عین الله جعفر نژاد قمی استفاده کنی برای دستور های بیشتر هم از سایت http://www.php.net استفاده کن

Beginner2013
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 11:05 صبح
سلام به تمامیه اساتید و دوستان
امروز میخام برم یه کتاب بخرم در مورد PHP لطفا" یه کتاب خوب و جدید بهم معرفی کنید.
قبلا" لوح آموزشی PHP رو دیدم به دستورات در سطح مقدماتی آشنا هستم حالا میخام حرفه ایی تر بشم.متاسفانه لوح های آموزشی فارسی همه شبیه به هم و در یک سطح آموزش دادن.
HTML و CSS هم بلدم.
ممنون.

کتابو ول کن.به نظرم همون مقدماتیش بسه.حالا دیگه وقتشه بری سراغ برنامه نویسی.یه پروژه کوچولو در نظر بگیره و شروع کن هرجاش موندی سرچ کن یا بپرس.این رمز رشد سریعه.
بعد اینکه یه پروژه انجام دادی می تونی برای تکمیل اطلاعات بری سراغ یه کتاب.

ravand
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 21:43 عصر
كتاب براي چي ميخواي بخري؟ مگه من مردم؟ كتاب منو بخون. :لبخند:
توي امضام يه لينك هست دانلودش كن . بهترين كتاب هست كه در طول تاريخ برنامه نويسي نوشته شده :لبخند:

پیام حیاتی
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 23:16 عصر
اگه می خوای می تونی از کتاب آموزش گام به گام PHP نوشته مهندس عین الله جعفر نژاد قمی استفاده کنی برای دستور های بیشتر هم از سایت http://www.php.net استفاده کن
جعفرنژاد کتابها رو به بدترین شکل ممکن ترجمه میکنه و به بازار بی نظارت ما ارائه میده.

پیام حیاتی
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 23:17 عصر
كتاب براي چي ميخواي بخري؟ مگه من مردم؟ كتاب منو بخون. :لبخند:
توي امضام يه لينك هست دانلودش كن . بهترين كتاب هست كه در طول تاريخ برنامه نويسي نوشته شده :لبخند:
امضا کجاست من نمیبینم در پست ها؟!

yones_safari
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 23:37 عصر
امضا کجاست من نمیبینم در پست ها؟!
درود.
برای مشاهده امضا ها به صورت میهمان وارد شو.
در ضمن کتاب هم نخر چون مبتدی رو بلدی کتابها هم همه مبتدی نوشتن و یا پیشرفته با زبان فضایی نوشتن.یه پروژه کوچیک رو شروع کن و بنویس.هر جا مشکلی بود جستجو کن و یاد بگیر.
موفق باشی در حد تیم ملی:تشویق:

پیام حیاتی
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 10:42 صبح
میشه خواهش کنم یه موضوع پروژه بهم بدید که من باهاش شروع کنم؟

soroush.r70
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 11:18 صبح
برای شروع یه سیستم خبرگزاری ساده بد نیست.

رضا قربانی
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 11:30 صبح
برای مشاهده امضا ها به صورت میهمان وارد شو.

عجبا. مهمان چرا.

بره توی سیستم تنظیمات کاربری خودش (کنترل پنل) و گزینه نمایش امضا رو فعال کنه .

چه کاریه