PDA

View Full Version : حرفه ای: مشکل عجیب در برقراری ارتباط با سرور !!!

vshprg
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 16:04 عصر
سلام من این سوالمو در یه تاپیک دیگه مطرح کردم ولی دوستان کم لطفی فرمودند. امیدوارم اینجا بهم کمک بشه. من یه مشکل عجیب برخورد کردم. کمک می خوام . من در جایی کار میکنم که برنامه هامون به علت حساسیت کاری روی دو تا سرور اجرا میشه یکی تستی و یکی واقعی و تمام برنامه ها طوری طراحی شدند که کاربر بتونه تحت هر دو محیط کار کنه. حالا مشکل من چیه؟؟؟ مشکل من اینه که یه چند روزیه که برنامه در محیط تستی خوب بالا میاد ولی در محیط واقعی جون میکنه و واقعا فاجعه است. حجم داده هر دو سرور تقریبا برابر است. از یه کامپیوتر دیگه که لاگین کردم سرعت برنامه خوبه در هر دو محیط. از برنامه setup ساختم و نصبش کردم باز هم تغییری نکرد. اشکال هر چی هست توی کامپیتر منه. در ضمن برنامه vb.net و ado.net هست.(.net framework 2)

swallow.pa
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 17:29 عصر
خب این اطلاعاتی که گذاشتید ناقصه شما باید اول ببینید نرم افزار روی خود سرور ازمایش کنید ایا روی خود سرور اصلی درست جواب می دهد یا نه و بعدش اگه منفی بود خطاها و ... ولی اگه مثبت بود بحث شبکه و تنظیمات اونه ...
ولی چون اطلاعات شما ناقصه نمیشه نظری داد

vshprg
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:54 صبح
سلام عزیز اینجا به یه کیلومتری سرور ها نمیشه نزدیک شد. ببین فکر می کنم توضیح منو خوب نخوندی. نوشتم که روی کامپیوتر بغل دستیم خوب کار می کنه. اشکال هر چی هست از سیستم منه . از شبکه و سرور ها نیست

swallow.pa
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 19:43 عصر
تجربه من توی ویروس هم هست بعضی وقتها ویروسها اجازه نمی دند سرویس جدید رو سیستم عامل نصب بشه و در صورت نصب بودن توی کار خلل ایجاد می کنن

vshprg
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 11:24 صبح
نمیدونم. اینم بگم که آنتی ویروس من مک آفی و از روی عادت همیشه zone alarm رو هم نصب می کنم. ولی تعجبم از اینه که وقتی به سروی تستی وصل میشم همه چی عادیه . و از یه سیستم دیگه سرور اصلی هم عادیه. اینجا به چند تا از این ادمین ها مون نشون دادم ولی سر در نیاوردن . ممکنه مشکل از فایر وال باشه؟