PDA

View Full Version : سيستم جستجو چند گزينه اي

alizadeh.6725
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 19:07 عصر
به نام خدا
سلام

من يه فرم از اطلاعات دانشجويان دارم حاوي شماره دانشجويي -معدل -دانشگاه-وروديچه سالي و رشته شون حالا مي خوام يه سيستم جستجو براش تعريف كنم كه :
دانشجويان ورودي از سال xx تا سال xx كه رشته اونها مثالاً معماري و معدلشون 15 و دانشگاه اونها شريف به من بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/فكر كنم سوال سختي است
ولي من اماتنورم يه كارهائيم كردم ولي جوا ب نگرفتم.........

اگه زحمتي نيست كمكم كنيد فقط من با افيس 2003 كار مي كنم.

Abbas Amiri
سه شنبه 05 اردیبهشت 1391, 19:50 عصر
استفاده ازاطلاعات فرم جستجو در کوئری کفایت میکند. یک کوئری جدیدایجاد وسه فیلد با شرط درآن قرار داده شد.بقیه راهم به همان منوال اضافه کنید . با استفاده از Nz در عبارات شرط کوئری در صورت خالی بودن فیلد نادیده گرفته خواهد شد.

alizadeh.6725
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 20:56 عصر
يه مشكل كوچلو وجود داره من فرم جستجو يه كم تغيير دادم لطفاً نگاه كنيد ولي هنوز جواب سوالم نگرفتم اگه بخوام سرچ از تاريخxxx تا تاريخ xxx كه رشته اونها مثالاً معماري و معدلشون 15 و دانشگاه اونها شريف به من بده رو نگرفتم.:افسرده:
راستي اگه بخوام بعد از اينكه جواب جستجو را سيستم به من داد رو هر كدوم كه كليك كردم بره تو فرم ورود اطلاعات اونها چيكار كنم.

alizadeh.6725
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 12:15 عصر
كسي كمك نمي كنه يا اين كار غير قابل انجامه

Abbas Amiri
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 17:56 عصر
برای ایجاد شرط جهت ماه در جدول ماه تغییر ایجاد شد و در فرمها هم اعمال شد

alizadeh.6725
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 21:07 عصر
ممنونم فقط يه سوال وجود داره !!!!!!!!! ايا اين امكان هست كه بعد از اينكه جواب سيستم به ما داد روي هر شماره دانشجويي كه خواستيم كليلك كنيم و سيستم ما رو لينك كنه به صفحه ورود اطلاعات اون فرد.

alizadeh.6725
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 21:14 عصر
ممنون فقط يه سوال ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ايا اين امكان وجود داره كه ژس از اينكه جواب جستجو را سيستم به ما داد ما رو هر شماره دانشجويي كه دوست داشتيم كليك كنيم و سيستم ما رو لينك كنه به صفحه ورودي اطلاعات اون دانشجو

alizadeh.6725
جمعه 08 اردیبهشت 1391, 11:58 صبح
يه مشكل اساسي تو اين دستور هست
like nz & * وجو داره .اونم اينه كه فقط اطلاعاتي رو نمايش مي ده كه تمام فيلدها توي ورود اطلاعات كامل شده باشه وگرنه نشون نمي ده چيكار كنم.

Abbas Amiri
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 18:35 عصر
فیلتر را با کد نویسی انجام دادم . فقط به خودتان ودیگران لطف کنید ازحروف فارسی برای نام اشیا استفاده نکنید . چون زمانی که با متون انگلیسی امیخته میشود مدام جابجا واسباب زحمت میشود

alizadeh.6725
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 18:51 عصر
خيلي خيلي ممنونم از اينكه ما رو تحمل مي كنيد فقط يه سوال مهم ديگه
ايا اين امكان هست كه بعد از اينكه جواب سيستم به ما داد روي هر شماره دانشجويي كه خواستيم كليلك كنيم و سيستم ما رو لينك كنه به صفحه ورود اطلاعات اون فرد.

Abbas Amiri
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 19:01 عصر
در فرم frmResult رخداد Click را ایجاد و درآن بنویسید

Private Sub id_Click()
DoCmd.OpenForm "NewStudent", , , "id='" & id & "'", acFormEdit
End Sub