PDA

View Full Version : ارسال اطلاعات از یک فرم به فرم برنامه دیگری که با سیستم اولیه شبکه می باشد

mahdi.mrit
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 11:07 صبح
با عرض سللام و خسته خدمت سروران گرامی برنامه نویس
عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) دارم

من می خوام اطلاعاتی رو از یک فرم برنامه که روی سیستم است رو به فرم برنامه مشابه که روی سیستم دیگری که با سیستم من شبکه می باشد ارسال کنم ولی مهارت کافی ندارم اگر لطف بفرمایید راهنمایی کنید ممنون می شوم در حد اینکه مربوط به چه قسمتی می شود که خودم تحقیق کنم نیز جای تشکر دارد. (در ضمن با برنامه سی شارپ #c منظورم است)

سوال دیگرم این است که یک عکس رو چه جوری می شود به اعداد باینری 0 و 1 تبدیل کرد تا به وسیله برنامه بالا اون رو انتقال داد؟ البته برای برنامه بالا انتقال عدد هم کفایت می کند ولی کد کردن یک عکس جذابیت بیشتری دارد

ممنون از اساتید گرامی برنامه نویس

mohammad272005
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 11:45 صبح
من می خوام اطلاعاتی رو از یک فرم برنامه که روی سیستم است رو به فرم برنامه مشابه که روی سیستم دیگری که با سیستم من شبکه می باشد ارسال کنم
مباحثی مثل Socket Programming، Remoting و WCF هست که میتونه کمکتون کنه. اگه از من میپرسید، میگم بهتر مستقیم برید سراغ WCF بی شک

mahdi.mrit
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 12:08 عصر
بسیار ممنونم محمد جان
شما می دونید از کجا میشه اطلاعاتی در موردش به دست آورد؟

mohammad272005
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 14:33 عصر
خیلی سخت نیست. همین سایت، e-book، سوال از کسایی که بلدن. روشی متخص این کار وجود نداره

AliAmaniSaki
سه شنبه 04 تیر 1392, 17:50 عصر
برای ارسال تصویر به اوون شکلی که میخواهی بهتر از serialization در #C استفاده کنی.