PDA

View Full Version : نمایش اطلاعات در لیست باکس

Emir New
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 18:29 عصر
با سلام
من دارم یه سیستم مالی رو طراحی می کنم و می خوام در زمانی که یه فاکتور رو دارم وارد می کنم با وقتی کاربر روی سلول اول گرید ویو هست وقتی کلید اینتر رو می زند یه لیست باکس که در اون اقلام از پیش تعریف شده هست نمایش بده چطوری می تونم این کار رو انجام بدم در ضمن من می خوام این لیست باکس تا سه تا زیر مجموعه هم نشون بده

Hossenbor
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 18:39 عصر
ببخشن منظورتون اینه که اطلاعات لیست باکس ثابته یا با انتخاب هر گرید تغییر میکنه و دوما ایا حتما خانه اول باید انتخاب بشه؟

Emir New
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 18:50 عصر
اطلاعات لیست باکس از جدول انتخاب میشه برای این که موضوع رو بیشتر باز کنم این طوری مثال میزنم
توی سیستم مالی ما یه دفنر کل داریم یه دفتر معین و یه دفتر روزنامه که از جز به کل میره
من می خوام وقتی کلید اینتر رو فشار می دم یک لیست باکس باز بشه و مثلا تمام موضوعات داخل دفتر کل رو نمایش بده و با انتخاب یکی از این موضوع ها یه لیست باکس باز بشه که زیرشاخه های اون موضوع رو نمایش بده و همینور الی اخر
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

Hossenbor
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 18:57 عصر
گیج شدم باز نگاه شما یک خانه رو انتخاب می کنی اطلاعات بر اساس اون تو لیست باکس اولی ظاهر میشه با انتخاب از لیست باکس اولی اطلاعات ثانویه تو لست باکس دوم نمایش داده میشه درسته؟

Emir New
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 19:08 عصر
بله درسته فقط این اطلاعات از چند جدول مختلف خونده خونده میشه

Hossenbor
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 19:13 عصر
اونش مشکلی نیست حالا کدوم قسمتو مشکل دارین؟

Emir New
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 19:17 عصر
نمی دونم چطور باید این کار رو انجام بدم

Hossenbor
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 19:29 عصر
اگه اینجور باشه باید هر فیلد یک ویژگی دیگه هم داشته باشه اونم اینه که شاخه هاش تو کدوم جدولن درسته؟

Emir New
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1391, 19:35 عصر
درسته در اصل باید فیلد کد جدول اصلی رو بگیره و طبق اون کد اطلاعات جدول دوم رو نمایش بده کلا 3 تا جدول هم بیشتر نیست و مشخص که اطلاعات به چه صورت باید نمایش داده بشه فقط این که باید چطور این کار رو انجام بدم

Emir New
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 12:15 عصر
کسی من رو راهنمایی نمی کنه ؟

Hossenbor
پنج شنبه 07 اردیبهشت 1391, 12:34 عصر
پروژه تون خیلی گنگه یا من ای کیوم پایینه اگه امکان داره یک شبیه پروژه شو بذارید تا روش کار کنم