PDA

View Full Version : اررور Invalid object name بعد از آپلود سایت

aspismylove
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 09:47 صبح
سلام صبحتون بخیر

ببخشید دوستان من سایت و آپلود کردم و کانکشن استرینگ و... رو هم درست کردم , ولی این اررور رو میده :

Invalid object name 'نام جدول'

ممنون میشم راهنمایی کنید

hamid_shrk
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 09:58 صبح
کانکشن استرینگتون رو به چه صورت گذاشتید؟

d_derakhshani
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:02 صبح
مطمئنی database رو resotre کردی رو سرور؟ معمولمه که table هات آپ نشده
دوم اینکه connextion string ات ایرادی نداره که اگه داشت خطای عدم اتصال به دیتابیس می داد. این خطا نشون میده به دیتابیس وصل شده اما object مورد نظر رو پیدا نمی کنه

aspismylove
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:03 صبح
کانکشن استرینگتون رو به چه صورت گذاشتید؟

<add name="ConStr" connectionString="Data Source=178.162.191.76,1390;Initial Catalog=اسم بانکم;User ID=اسم یوزر;password=پسورد" providerName="System.Data.SqlClient" />

aspismylove
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:05 صبح
مطمئنی database رو resotre کردی رو سرور؟ معمولمه که table هات آپ نشده
دوم اینکه connextion string ات ایرادی نداره که اگه داشت خطای عدم اتصال به دیتابیس می داد. این خطا نشون میده به دیتابیس وصل شده اما object مورد نظر رو پیدا نمی کنه

نه راستش و بخای Restore نکردم , آخه سایتهای قبلی از این کارا نمیکردم آپ میکردم و کانکشن استرینگ و... رو ست میکردم و درست کار میکرد !!!

hamid_shrk
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:07 صبح
نه راستش و بخای Restore نکردم , آخه سایتهای قبلی از این کارا نمیکردم آپ میکردم و کانکشن استرینگ و... رو ست میکردم و درست کار میکرد !!!
وااااا پس چیکار کردی؟
اسکریپت هم نگرفتی؟؟؟بالاخره باید یجوری دیتا بیس رو هم آپلود کنی..

aspismylove
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:23 صبح
وااااا پس چیکار کردی؟
اسکریپت هم نگرفتی؟؟؟بالاخره باید یجوری دیتا بیس رو هم آپلود کنی..

ببخشید میشه بگید الان چطوری باید این کار و کنم ؟ restore رو میگم !!!

الان من , بانک و یوزر و از نوعش ساختم !! الان باشه اونها یا پاکشون کنم ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

d_derakhshani
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:27 صبح
بزار باشه. تو کنترل پنل هاستت باید قسمتی باشه که اجازه restore کردن بهت بده. یه backup از دیتابیس بگیر از قسمت مربوطه Resotre کن.
ببین با Sql server managment studio می تونی مستقیم به Database وصل شی؟ اگه آره که وصل شو خیلی راحت Rrsotre کن و یا Script از دیتابیس لوکالت بگیر رو دیتابیس سرور run کن

aspismylove
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:39 صبح
بزار باشه. تو کنترل پنل هاستت باید قسمتی باشه که اجازه restore کردن بهت بده. یه backup از دیتابیس بگیر از قسمت مربوطه Resotre کن.
ببین با Sql server managment studio می تونی مستقیم به Database وصل شی؟ اگه آره که وصل شو خیلی راحت Rrsotre کن و یا Script از دیتابیس لوکالت بگیر رو دیتابیس سرور run کن

من با Express خود ویژوال استودیو کار میکنم , Script گرفتم از بانکم , چطوری روی سرور RUN کنم ؟

d_derakhshani
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:45 صبح
با ویژوال استدیو می تونی وصل شی به سرور اما نمی تونی نه resotre کنی و نه script اجرا کنید(واسه اسکریپت به خاطر اینکه داخل دستورات GO هست)
اصولی ترین راه استفاده از امکانات سایتته(راحت ترین هم Managment Studio)

neda555
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:46 صبح
Script از دیتابیس لوکالت بگیر رو دیتابیس سرور run کن
با سلام
اسکریپتی که با publish to provider.. در local گرفته میشه با اسکریپتی که توسط نرم افزار های مربوطه ساخته میشه فرق میکنه؟
میشه این اسکریپت local را مستقیما restore کرد؟یا باید تغییراتی داده بشه داخلش؟(منظورم یک سری توضیحاتی هست که داخلشه -یا دستور go , ...)

aspismylove
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:53 صبح
با ویژوال استدیو می تونی وصل شی به سرور اما نمی تونی نه resotre کنی و نه script اجرا کنید(واسه اسکریپت به خاطر اینکه داخل دستورات GO هست)
اصولی ترین راه استفاده از امکانات سایتته(راحت ترین هم Managment Studio)

ممنونم , ولی میشه بگید چطوری از امکانات سایت استفاده کنم ؟

d_derakhshani
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:56 صبح
بگید کنترل پانلش چی هست؟(اسمش)
در ضمن تو سایت بگردید لطفا نحوه پابلیش سایت به شکل کامل تشریح شده. این سوال تکراریه

aspismylove
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 10:57 صبح
بگید کنترل پانلش چی هست؟(اسمش)
در ضمن تو سایت بگردید لطفا نحوه پابلیش سایت به شکل کامل تشریح شده. این سوال تکراریه

WEBSITE PANEL هستش , پابلیش اینا رو بلدم !!!

neda555
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 11:05 صبح
اگر توضیحات را حذف کنیم و go را با ; جایگزین کنیم و .[dbo] را با هیچی جایگزین کنیم این اسکریپت را میشه run کرد؟؟؟