PDA

View Full Version : درخواست کتاب برنامه نویسی شبکه با سی شارپ به زبان فارسی

پروگرامنویس
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 18:07 عصر
سلام دوستان
من دنبال یه کتاب به زبان فارسی میگردم برای برنامه نویسی شبکه با سی شارپ ،البته بجز کتاب آفای سعید اصغری که 98 صفحه داره !چون این رو دارم و هرجام گشتم انگار همین یه کتابه! خوبه ولی کامل نیست راستش خیلی کلیه و بدرد یه کسی که از برنامه نویسی شبکه چیزی نمی دونه نمی خوره.خلاصه اگه کتاب دیگه ای که کاملتر باشه دارید(البته به زبان سی شارپ و فارسی)ممنون میشم بزارید وگرنه که انگار باید برم سراغ سی پلاس!

cpppro
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 19:43 عصر
سلام
راستش کتاب فارسی تو این زمینه خیلی کمه.بهتره اینگلیسیش رو پیدا کنین و مطلاعش کنین.
یه توصیه کلی میکنم.بهتره از الان شروع به خوندن کتابهای اینگلیسی کنین.چون با این کار چنتا نشون رو باهم میزنین.اگه به زبان اینگلیسی تا حدودی تسلط داشته باشین تمام کتابهای روز دنیا در دست شما خواهد بود.اولش کمی سخته ولی به مرور همه چی میاد دستتون.البته برای این کار هم باید اصولی کار کنین.مثلا لغات پر استفاده رو یادداشت کنین و ...
اصلا تعداد لغات جدیدی که تو یه کتاب استفاده میشه معمولا تو اول کتاب هستن.در ادامه معمولا بیشتر همون لغات دوباره تکرار میشن و ...
کتاب sybex کتاب خوبی هست.سطح اینگلیسیشم متوسط هست.خیلی راحت میتونین ازش استفاده کنین.

Hossenbor
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 20:20 عصر
بفرمایین دوست عزیز
http://p30download.com/fa/entry/34064/ebook/computer/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE/

esikley
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 21:53 عصر
سلام
راستش کتاب فارسی تو این زمینه خیلی کمه.بهتره اینگلیسیش رو پیدا کنین و مطلاعش کنین.
یه توصیه کلی میکنم.بهتره از الان شروع به خوندن کتابهای اینگلیسی کنین.چون با این کار چنتا نشون رو باهم میزنین.اگه به زبان اینگلیسی تا حدودی تسلط داشته باشین تمام کتابهای روز دنیا در دست شما خواهد بود.اولش کمی سخته ولی به مرور همه چی میاد دستتون.البته برای این کار هم باید اصولی کار کنین.مثلا لغات پر استفاده رو یادداشت کنین و ...
اصلا تعداد لغات جدیدی که تو یه کتاب استفاده میشه معمولا تو اول کتاب هستن.در ادامه معمولا بیشتر همون لغات دوباره تکرار میشن و ...
کتاب sybex کتاب خوبی هست.سطح اینگلیسیشم متوسط هست.خیلی راحت میتونین ازش استفاده کنین.

توصیه های کاربردی جالبی داشتید ممنون لطفا اگه ممکن هست بیشتر از این توصیه ها به ما برنامه نویس های تازه وارد بکنید

پروگرامنویس
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 23:20 عصر
سلام

ممنون ولی حیف شد!! حالا این sybex چیه؟ میشه اسم کاملشو بنویسید

پروگرامنویس
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 23:21 عصر
بفرمایین دوست عزیز
http://p30download.com/fa/entry/34064/ebook/computer/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE/

ممنون ازت،ولی گفتم که این رو دارم!کتاب سعید اصغری

cpppro
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 07:28 صبح
سلام
C# Network Programming
by Richard Blum
Sybex © 2003 (647 pages)
توی اینترنت بگردین یه فایل chm هست.pdf اش هم هست.خیلی راحت پیدا میشه.ولی خوندت chm راحتره.
این کتابم خوبه
TCP_IP_Socket_In_CSharp
Practical_Guide_For_Programmer

Hossenbor
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 09:04 صبح
دوست عزیز پس منبع فارسی فکر نکنم باشه یکی از بچه ها گفت جمع اوری میکنه ولی فکر کنم هنوز مشغوله که ازش خبری نیست نظره منو میخواهید بر اساس کتاب آقایه اصغری حیطه کاریتونو مشخص کنید بعد تو اینترنت رو همون تمرکز کنید ان شاالله به نتیجه میرسید در ضمن ببخشید من فکر نمیکردم کتاب مال آقای اصغری هست تجربیات من کمه تو این ضمینه ولی خوشحال میشم که کمکتون کنم

پروگرامنویس
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 13:34 عصر
دوست عزیز پس منبع فارسی فکر نکنم باشه یکی از بچه ها گفت جمع اوری میکنه ولی فکر کنم هنوز مشغوله که ازش خبری نیست نظره منو میخواهید بر اساس کتاب آقایه اصغری حیطه کاریتونو مشخص کنید بعد تو اینترنت رو همون تمرکز کنید ان شاالله به نتیجه میرسید در ضمن ببخشید من فکر نمیکردم کتاب مال آقای اصغری هست تجربیات من کمه تو این ضمینه ولی خوشحال میشم که کمکتون کنم

خیلی لطف میکنی اگه جمع آوری دوستت کامل شد برام یه پیام خصوصی بزاری. در هر صورت منم به این نتیجه رسیدم که به توصیه دوستمون عمل کنم و از منابع زبان اصلی استفاده کنم هرچند که اولش سخته .فقط یه سوال دیگه داشتم توی مبحث شبکه یا سوکت سی شارپ به اندازه کافی تواتایی و انعطاف داره مثلا درمقایسه با سی++؟ چون من سی ++ هم تا حدودی بلدم اما نه به اندازه سی شارپ!

Hossenbor
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 14:09 عصر
گفت میذارم تو روم باشه اگه گذاشت خبرت می کنم سی شارپ آسونتر از اون چیزیه که فکر کنی برای مثال تو متون خازجی شما تنها کد را ببینید به ماهیت آن پی میبرید