PDA

View Full Version : اتصال به پایگاه

lilashad
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 18:57 عصر
سلام
من با jqueryیه منو درست کردم می تونم لینک هاش را با توجه به پایگاهم تغییر بدم

mehdi.mousavi
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 19:53 عصر
سلام من با jqueryیه منو درست کردم می تونم لینک هاش را با توجه به پایگاهم تغییر بدم

سلام.
منظورتون چیه؟ یعنی آیتم های منو رو Dynamic لود کنید؟ برای اینکار، می تونید آیتم ها و URL هر یک رو بصورت JSON، Array، XML، html5 data attributes و ... در صفحه قرار بدید، سپس از jQuery Plugin ای که نوشته اید بخواهید تا بر اساس داده های موجود در HTML منو رو ایجاد و نمایش بده. (البته میتونید آیتم ها رو Dynamic هم Load کنید، اما خوب، کار چندان جالبی نیست).

موفق باشید.

lilashad
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 22:35 عصر
با سپاس
به نظر شما پس منو م را چگونه اپدیت کنم

mehdi.mousavi
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 10:12 صبح
با سپاس به نظر شما پس منو م را چگونه اپدیت کنم

سلام.
شما هنوز صورت مساله رو دقیق توضیح نداده اید! این آیتم ها، قراره در چه شرایطی تغییر کنن؟ پس از Load اولیه صفحه یا در همون Initial Load؟ اگر حالت دوم هستش، پاسخش رو در پست قبلی دادم، اما اگر حالت اول هستش، یعنی صفحه Load میشه، بعد بر اساس شرایط باید آیتم ها تغییر کنه، باز دو حالت پیش میاد. یا اطلاعات مورد نظر برای اعمال تغییرات در منو، حجم کمی داره که میشه بعنوان بخشی از داده ها موجود در صفحه در Initial Load در صفحه قرار داد، یا بعلت پیچیدگی الگوریتم و متفاوت بودن شرایط باید از AJAX برای گرفتن اطلاعات جدید Menu استفاده کرد و ... در هر دو حالت باز هم میتونید بصورت Dynamic منو رو تغییر بدید.

اگر سوالتون رو تصحیح کنید، یا حداقل شبهه کدی بنویسید که بدونم دارم در مورد چی صحبت می کنم و سعی دارم چه مشکلی رو حل کنم، بهتر میتونم کمکتون کنم.

موفق باشید.