PDA

View Full Version : سوال: امنیت پرژه ؟؟؟

Majid842
شنبه 09 اردیبهشت 1391, 23:54 عصر
با سلام
من یک برنامه نوشتم اما زمانی که برنامه را در کامپیوتر مقصد نصب کردم فلدری که در آن پروژه نصب بود رفتم وتمام فایل های پروژه در آن بود
مثل DDL ها ,فایل های کریستال ریپورت و بانک اطلاعاتی برنامه چطور میشه این فایل ها را طوری مخفی کرد یا امنیت را برد بالا که کاربر نتواند به فایل ها دسترسی داشته باشد چون میتوان فایل ها را کپی کرد و از آن استفاده
کرد !
مثل فرم ها که بصورت یک فایل EXE میشود؟؟؟؟؟
اگر کمکم کنید! ممنون میشم ؟؟ خیلی گشتم؟؟:افسرده:

bzdesign
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391, 03:19 صبح
دوست عزیز به من پیام خصوصی بزنید تا توضیحات کامل رو خدمتتون عرض کنم.

complexcoding
شنبه 14 مرداد 1391, 13:56 عصر
آقا شرمنده چرا پیام خصوصی؟؟؟؟
بقیه نباس یاد بگیرن؟؟
اینه زکات علم!!!!
آیا مغایر با قوانین انجمن ها نیست؟؟؟؟؟ الان ما باس دوباره ایمیل خصوصی بدیم یکی جواب ما رو بده یا نه؟؟؟؟

armin001
شنبه 14 مرداد 1391, 21:39 عصر
این دیگه چه کاریه این یه سایت عمومیه یه تاپیک میبینیم باز میکنیم به علممون اضافه بشه میبینیم رفتیم سر کار

h_assefi
دوشنبه 16 مرداد 1391, 15:21 عصر
دوست عزیز به من پیام خصوصی بزنید تا توضیحات کامل رو خدمتتون عرض کنم.
اینجا همه میان تا چیز جدید یاد بگیرند و حتی نظرات بهتری نسبت به نفرات قبلی بدن تا اون مشکل بوجود اومده به بهترین نحو حل بشه پس اطلاع رسانی را بصورت عمومی قرار بدید

Majid842
دوشنبه 16 مرداد 1391, 21:55 عصر
با سلام
من یک برنامه نوشتم اما زمانی که برنامه را در کامپیوتر مقصد نصب کردم فلدری که در آن پروژه نصب بود رفتم وتمام فایل های پروژه در آن بود
مثل DDL ها ,فایل های کریستال ریپورت و بانک اطلاعاتی برنامه چطور میشه این فایل ها را طوری مخفی کرد یا امنیت را برد بالا که کاربر نتواند به فایل ها دسترسی داشته باشد چون میتوان فایل ها را کپی کرد و از آن استفاده
کرد !
مثل فرم ها که بصورت یک فایل EXE میشود؟؟؟؟؟
اگر کمکم کنید! ممنون میشم ؟؟ خیلی گشتم؟؟:افسرده:

من که این تاپیک رو درست کردم هنوز به جواب نرسیدم!! اگر واقعا کسی میدونه کمک کنه!!!
آقای bzdesign هم جواب مارو ندادن!!

alimanam
سه شنبه 17 مرداد 1391, 16:53 عصر
با سلام

دوست عزیز شما میتونین از ابزارهای برنامه نویسی برای محافظت از فایل هاتون استفاده کنین . مثل برنامه Net Reactor (www.eziriz.com/dotnet_reactor.htm) که به شما این امکان رو میده که فایل های dll رو Embedded یا Merge کنین اینجوری فایل تولید شده ( محافظت شده ) همه فایل ها یا حداقل فایل های حیاتی برنامه رو به فایل اجرایی میچسبونه و دیگر قابل استفاده برای برنامه های دیگه نیست .

موفق باشید./

barnamenevisforme
سه شنبه 17 مرداد 1391, 17:21 عصر
سلام
اینم جوابی که جناب bzdesign (http://barnamenevis.org/member.php?140472-bzdesign) میخواستن بدن:
http://barnamenevis.org/showthread.php?315536