PDA

View Full Version : آموزش: دانلود سورس برنامه مدیریت مشاور املاک به زبان سی شارپ

elham1611
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 00:48 صبح
http://mspsoft.ir/wp-content/uploads/amlakyar_WWW.MSPSOFT.IR_.zip

سورس برنامه مدیریت مشاور املاک که با پایگاه داده Sqlexpress که به همراه خود visual studio است نوشته شده است.این برنامه دارای ۲۲ فرم بوده و هر کدام امکاناتی را برای مدیریت آسان کاربر در مشاور املاک را فراهم مینماید البته برنامه هیچ احتیاجی به اتچ کردن ندارد و به صورت خودکار با کدنویسی اتچ می شود

ali190
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 18:52 عصر
پسورد فایل چیست؟

sg.programmer
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 20:00 عصر
تشکر - پسورد را هم بزارید

DataMaster
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 22:15 عصر
ای بابا اینقدر تو نت میچرخین و دانلود میکنین
اون بنده خدا اسم سایت رو برا خوشگلی ننوشته ، پسورد همونه ( با حروف کوچیک) www.mspsoft.ir

mojtabam67
یک شنبه 22 مرداد 1391, 15:56 عصر
http://mspsoft.ir/wp-content/uploads/amlakyar_WWW.MSPSOFT.IR_.zip

سورس برنامه مدیریت مشاور املاک که با پایگاه داده Sqlexpress که به همراه خود visual studio است نوشته شده است.این برنامه دارای ۲۲ فرم بوده و هر کدام امکاناتی را برای مدیریت آسان کاربر در مشاور املاک را فراهم مینماید البته برنامه هیچ احتیاجی به اتچ کردن ندارد و به صورت خودکار با کدنویسی اتچ می شود

با سلام و ضمن عرض خسته نباشید

من برنامه مشاور املاکی را دانلود کردم همین برنامه که لینک اون را مشاهده می کنید

برای اجرا در سی شارپ 2010 این ارور را میده

معنی اون چیه و چطور میشه این ارور را رفع کرد

متن ارور

Error 1 The type or namespace name 'CrystalDecisions' could not be found (are you missing a using directive or an assembly reference?) C:\Users\madadi\Downloads\Compressed\amlak source\amlakyar_WWW.MSPSOFT.IR_\amlakyar_WWW.MSPSO FT.IR\amlakyar C#2008\amlakyar\frmgozaresh_amlak_forushe.cs 9 7 amlakyar

البته اون جایی که درشت شده یکی از فایل های فراخوانی برای سیستم بود مثلا : using system : crystaldecisions

ممنون میشم کمک کنید

آخه تازه کارم

مر30

barnamenevisjavan
دوشنبه 23 مرداد 1391, 13:36 عصر
کریستال رپورت روی سیستم شما نصب نیست
کریستال رپورت رو نصب کنید

saeed-71
جمعه 26 آبان 1391, 14:20 عصر
یوزر پسورد ورود به برنامه چی هستش؟!!!!!!!!!!!

zahra6377
دوشنبه 20 آذر 1391, 12:51 عصر
اقا!
نام كاربري و رمز عبور ميخواد!

programerinfonet
دوشنبه 20 آذر 1391, 13:06 عصر
یه نگاهی هم به دتابیس بندازید بد نیست

96408

البته ای برنامه رو پارسال هم دانلودش کرده بودم

elham1611
دوشنبه 20 آذر 1391, 17:00 عصر
http://mspsoft.ir برید اینجا من خودم از اینجا گرفتم شاید پسوردش اسم سایته باشه

omidrayaneh.68
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 00:57 صبح
برنامه نویس مشاور مالاک بنده هستم و سایت MSPSOFT بدون اجازه برنامه من را در اختیار عموم گذاشته بود و بنده با مدیر سایت آقای شریفی پور تماسی گرفتم و ایشون با کلی عذر خواهی شرمنده شد و ابراز بی اطلاعی کرد

saha_h2001
دوشنبه 27 خرداد 1392, 14:59 عصر
با احترام
رمز فایل www.mspsoft.ir هست

موفق باشید

Masoudse7en
چهارشنبه 27 آذر 1392, 21:11 عصر
برنامه نویس مشاور مالاک بنده هستم و سایت MSPSOFT بدون اجازه برنامه من را در اختیار عموم گذاشته بود و بنده با مدیر سایت آقای شریفی پور تماسی گرفتم و ایشون با کلی عذر خواهی شرمنده شد و ابراز بی اطلاعی کرد

من از شما یک سوال دارم ؟اینکه آقای شریفی پور سورس رو از کجا اورده ؟ایا برنامه نویس شما بوده پروژه را ایشون نوشتن ؟منتظر پاسختون هستم !

habibb
چهارشنبه 27 آذر 1392, 21:18 عصر
من از شما یک سوال دارم ؟اینکه آقای شریفی پور سورس رو از کجا اورده ؟ایا برنامه نویس شما بوده پروژه را ایشون نوشتن ؟منتظر پاسختون هستم !

باید با پیام خصوصی این موضوع رو پیگیری کنید. تاپیک پارسال رو برای این موضوعات متفرقه بالا نیارید!