PDA

View Full Version : تبدیل برنامه دات نت 2003 به 2010

mahdighasemi
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 08:49 صبح
سلام دوستان و من برنامه که قبلا در دات نت 2003 نوشتم وقتی تبدیل به 2010 می کنم تمام فونت های فارسی برنامه و جملات فارسی که در متن برنامه نوشتم مثل منو ها و .. همه به فونت زبان ماشین تبدیل میشه از دوستانی که راح حلی برای رفع این مشکل دارن لطفا راهنمائی بفرمایید

mahdighasemi
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 16:38 عصر
متاسفانه این سایت همچنان درجا میزنه من بعد هفت سال عضویت تو این سایت هیچ خیری از این سایت به من نرسید هر موقع مشکلی و تو این سایت مطرح می کنم کسی کمکی نمی کنه و جای بسی تاسف داره و مجبور میشم میرم تو سایتهای بیگانهگان جواب می گیرم از مدیران این سایت می خوام یه فکری به حال مدیریت خودشون بکنن شاید بعضی وقتها سادهترین سوالاتو کسی نیست که جواب بده :عصبانی:

NitroPlus
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 17:44 عصر
هر موقع مشکلی و تو این سایت مطرح می کنم کسی کمکی نمی کنه

بعضی وقتها سادهترین سوالاتو کسی نیست که جواب بده :عصبانی:
دوست من هیچ خودشو ناراحت نکن من هم حال و روزه تو رو رو دارم به هر حال.....................

امید که راهنمایی ها های بیسار نا چیزم گره گشا باشه!

تمام فونت های فارسی برنامه و جملات فارسی که در متن برنامه نوشتم مثل منو ها و .. همه به فونت زبان ماشین تبدیل میشه
به نظرم دوباره باید براش فونت تعریف کنی

شاید راه حلم احمقانه باشه یه تصویر از مشکلت بزار تا بتونم بیشتر راهنماییت کنم!

موفق باشی

swallow.pa
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 19:09 عصر
من توی این سایت همه مشکلاتم حل نمیشه بنظرمن به msdn ماکروسافت سری بزن اونجا مطرح کن مشکلت حل میشه بعضی از کسانی که جواب می دن تکنسینهای خود شرکت ماکروسافت هستن فقط باید ترجمه خوبی بدی
http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en/categories