PDA

View Full Version : غیرفعال کردن درخواست نام کاربری، رمز عبور و نام سرور در هنگام اتصال از طریق اکسس به اسکیوال

bahram_ariana
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 09:46 صبح
ضمن تشکر از دوستان و اساتید محترم
من جداول اکسس را به محیط اسکیوال سرور انتقال داده ام ولی مشکل اینجاست که هربار یکی از کاربران می خاد برنامه اکسس رو بازکنه نام کاربری و رمز عبور و نام سرور می خاد که وارد کردن این اطلاعات در هربار کار را سخت کرده است. آیا راهی وجود دارد که بدون نیاز به نام کاربری و رمز عبور و نام سرور وارد برنامه اکسس بشه؟

mazoolagh
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 12:50 عصر
نمیشه قطعی گفت اشکال کار کجاست ولی اگر پروسه درست انجام شده باشه نباید چنین موردی پیش بیاد.
زمانی که کانکشن رو تعریف کردین این اطلاعات رو بهش دادین یا نه؟

bahram_ariana
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 13:19 عصر
کانکشن رو از طریق ODBC ایجاد کردم که در آنجا نام کاربری، رمز عبور و نام سرور را وارد کرده ام ولی موقع اتصال به اسکیوال سرور بازهم اطلاعات کاربری را می خاد.

bahram_ariana
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 10:30 صبح
لطفا راهنمایی فرمائید.

bahram_ariana
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 13:07 عصر
لطفا کمک نمائید.

دانش پژو
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 15:46 عصر
کانکشن رو از طریق ODBC ایجاد کردم که در آنجا نام کاربری، رمز عبور و نام سرور را وارد کرده ام ولی موقع اتصال به اسکیوال سرور بازهم اطلاعات کاربری را می خاد.
سلام خدمت تمام دوستان بعد از مدتي دوري
اگر سوالتان را درست متوجه شده باشم: در اولين اتصال به اسكيوال سرور پس از درج رمز عبور هنگام اتصال گزينه ذخيره پسورد را تيك بزنيد تا در استفاده هاي بعدي رمز عبور را نخواهد

mazoolagh
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391, 08:54 صبح
موضوع اینه که همون دفعه اول هم نباید بخواد. و گرنه برنامه نویس بازای تک تک کامپیوترها باید خودش یکبار این کار رو انجام بده.
فکر کنم مشکل اصلی در دسترسی های شبکه باشه.

bahram_ariana
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391, 08:57 صبح
ضمن تشکر از پاسخ دوست عزیز
بایستی عرض کنم که اگر به بانک اسکیوال مستقیم وصل می شدم فرمایش شما صحیح بود و با زدن تیک ذخیره، نیازی به وارد کردن هرباره نبود ولی مشکل من این است که من فرمهای برنامه اکسس را به جداول اسکیوال وصل کردم و موقع بازکردن برنامه اکسس، اطلاعات کاربری را هر بار از من درخواست می کند که کمی کار را سخت کرده است. می خواستم ببینم راهی وجود دارد که هر دفعه اطلاعات کاربری را درخواست نکند. لازم ب ذکر است همانطور که قبلا عرض کردم اتصال از اکسس به اسکیوال از طریق ODBC انجام شده است.

bahram_ariana
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391, 13:13 عصر
لطفا کمک کنید

amirzazadeh
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391, 19:44 عصر
سلام
همونطور جناب دانش پژو گفتند شما بايد ابتدا جداول موجود رو حذف كنيد و بعد مجددا از طريق ODBC لينك رو برقرار كنيد و توجه داشته باشيد در هنگام لينك گزينه ذخيره سازي پسورد رو تيك بزنيد.
.......................
موفق باشيد