PDA

View Full Version : date set , date table

arusha
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 11:23 صبح
سلام ، من می خوام اطلاعات را برای ثبت نام از کاربر بگیرم اما در بانک ذخیره نشود و هنگامی که مدیر سایت صفحه خودش را لود می کند لیست ثبت نام شدگان جدید را ببیند و بتواند هر کدام را که خواست تایید نهایی کند تا در بانک ثبت شوند. من اطلاعات کاربر را در یک دیتا تیبل ذخیره میکنم اما نمی دانم چطور می توان اطلاعات دیتاتیبل را در صفحه دیگر خواند واستفاده کرد لطفا راهنمایی ام کنید. خیلی عجله دارم
با تشکر

ahmad156
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 11:48 صبح
دوست عزیز شما میتونین از session ها استفاده کنین ولی یه خرده صفحه تون رو سنگین میکنه!!!!
خب چرا اطلاعات رو توی database ذخیره نمیکنین بعد مدیر هر کدوم رو خواست حذف یا ویرایش کنه؟؟

d_derakhshani
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 11:50 صبح
در مورد شما ذخیره نکردن اطلاعات کاربر در دیتابیس کار اشتباهیه(هرچند که میشه با شی application این کار رو کرد)
شما رکورد ر تو دیتابیس ذخیره کنید و یک فیلد confim هم بزارید اگه false بود یعنی تایید نشده و لیست تایید نشده ها رو به مدیر نشون بدید تا تایید کنه

arusha
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 12:19 عصر
مرسی از راهنمایی تون. اما من تقریبا مجبورم این کار رو بکنم چون این کاریه که ازم خواسته شده. من یکبار این رو امتحان کردم که داده ها رو سشن ریختم و در صفحه بعد استفاده کردم اما مسئله اینجاست که فکر می کنم قبل از اینکه مدیر اون رو ثبت کنه اگه یک نفر دیگه ثبت نام کنه اطلاعات قبلی از بین می ره. الان هم دارم سعی می کنم که کل دیتا تیبل رو سیشن بریزم . می تونید کمکم کنید لطفا. متشکرم.

d_derakhshani
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 12:42 عصر
مرسی از راهنمایی تون. اما من تقریبا مجبورم این کار رو بکنم چون این کاریه که ازم خواسته شده. من یکبار این رو امتحان کردم که داده ها رو سشن ریختم و در صفحه بعد استفاده کردم اما مسئله اینجاست که فکر می کنم قبل از اینکه مدیر اون رو ثبت کنه اگه یک نفر دیگه ثبت نام کنه اطلاعات قبلی از بین می ره. الان هم دارم سعی می کنم که کل دیتا تیبل رو سیشن بریزم . می تونید کمکم کنید لطفا. متشکرم.
من متوجه نمیشم یعنی چی که ازتون خواسته شده؟یعنی خواسته شده شما حتما به فلان مدل کد بزنید؟مگه میشه برای برنامه نویس تعیین تکلیف کرد اونم به این شکل؟یعنی کسی که ازتون خواسته اگه از دیتابیس استفاده کنید قبول نمی کنه؟
روشی که پیش گرفتید کاملا روش غلطیه و هیچ آدم کار بلدی همچین کاری نمیکنه. اگه کسی هم ازتون خواسته که حتما این روش باشه گیر یه نابلد افتادید.

arusha
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 12:54 عصر
عصبانی نشید رئیسمه که خودش برنامه نویسه این کار رو به من گفته انجام بدم اما من راه درستش رو بلد نیستم. خواسته که اول که کاربر ثبت نام میکنه چیزی تو بانک ذخیره نشه تا وقتی که مدیر خودش تایید کنه و ثبت در بانک اطلاعاتی انجام بشه. بازم از اینکه کمک می کنید سپاسگزارم.

d_derakhshani
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 12:58 عصر
عصبانی نشید رئیسمه که خودش برنامه نویسه این کار رو به من گفته انجام بدم اما من راه درستش رو بلد نیستم. خواسته که اول که کاربر ثبت نام میکنه چیزی تو بانک ذخیره نشه تا وقتی که مدیر خودش تایید کنه و ثبت در بانک اطلاعاتی انجام بشه. بازم از اینکه کمک می کنید سپاسگزارم.
پس به رئیس تون بگید یکم علم شون رو پیشرفت بدن.(از دست این طور آدما عصبانی میشم. نمی دونن روش درست و اصولی کدومه اصرار دارن با روش اشتباهشون هم کار کنن)
ببین دو راه میمونه یا فایل یا رم. اگه از فایل استفاده کنید که چه کاریه(چه کار خنده داریه) تو دیتابیس می نوشتیم دیگه.
اگه تو رم باشه(Session یا Application(که Session نمیشه قاعدتا چون مخصوص هر کاربر مجزاست)، اگه IIS به هر دلیل(که خیلی هم رایجه) recycle کنه اطلاعات میپره بعد شما اطلاعات رو از کجا میارید؟.
لطفا این دو مورد رو به رئیس تون گوشزد کنید که در نظر اشتباهشون تجدید نظر کنن

arusha
دوشنبه 11 اردیبهشت 1391, 13:19 عصر
واقعا از کمکتون ممنونم. باعث شد تماس بگیرم و متوجه بشم که من اشتباه فهمیدم. موفق باشید.(البته جسارتا اگه باز هم سوالی پیش اومد می پرسم اگه اشکال نداره)