PDA

View Full Version : سوال: admin حرفه ایی برای سایت

naserbarati
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 15:49 عصر
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
من دنیال یک کنترل پنل از قبل اماده میخوام برای سایتهایم که از اون با دادن تغیرات کوچیک بتونم استفاده کنم یک کنتل پنل زیبا با کاربری بالا برای مدیریت همه صفحاتم مثلا مدیرا اخبار مدیریت محصولات مدیریت گالری مدیریت مقالات البته بیشترشون مثل هم هستن بیشتر من گرافیکش مد نظرم هستش
با تشکر

aspismylove
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 16:03 عصر
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
من دنیال یک کنترل پنل از قبل اماده میخوام برای سایتهایم که از اون با دادن تغیرات کوچیک بتونم استفاده کنم یک کنتل پنل زیبا با کاربری بالا برای مدیریت همه صفحاتم مثلا مدیرا اخبار مدیریت محصولات مدیریت گالری مدیریت مقالات البته بیشترشون مثل هم هستن بیشتر من گرافیکش مد نظرم هستش
با تشکر

سلام
منظورت از کنترل پنل چیه ؟ شما مثل بقیه سایت ها که قالب میسازی این دفه برای صفحه مدیریتت بساز ، برنامه نویسی هات و اونجا انجام بده .
منظورت از با کاربری بالا برای مدیریت چیه ؟

یک جستجو توی گوگل بزن : Admin Template نمونه قالب زیاد میاره برات ، یکی رو بگیر و تغییرات دلخواهت و بده

موفق باشید:چشمک:

naserbarati
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 16:21 عصر
میخوام حرفه ایی باشه مثلا در اپلود کردن تصاویر دقت بیشتر بیشه در حذف کردن ها و ویرایش کردن ها از ایده های جدید کمک بگیرم کارای خودم تکراری شده با تشکر

aminghaderi
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 18:22 عصر
پنل اماده ، ساخت رویه سایت هم که ویزارد ؟! این دات نت چه کار هایی که نکرده ...:کف:

mehdin69
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 19:02 عصر
دوست من ویزارد هست ولی یاد گرفتنش خیلی طول میکشه
اگه خواستی باید از ORM ها استفاده کنی مثلاً Nettiers و ابزار Codesmith.
اما برای نمونه این رو ببین می تونه یه ایده هایی بهت بده با asp پیادش کنی
http://demos.telerik.com/silverlight/crm/
یا بگرد دنبال CRM های دیگه