PDA

View Full Version : سوال: اجرای کد های html در code behine و ....

omid6630
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 20:57 عصر
به نام خدا و سلام و خسته نباشید .

اگر تمام کد های html یک صفحه رو در رویداد page load و در قسمت code behine تعریف کنم وبنویسم - ( یعنی یک صفحه قبل از اجرا توش هیچی نداره و خالیه - و تمام اجزا و ظاهر و باطن صفحه موقع load شدن صفحه اجرا میشن و بوجود میان ) .
با حالتی که مثلا صفحه رو طراحی کردم و فقط در page load - دستورات مربوط به اتصال به دیتابیس و مابقی دستورات اصلی رو داره .

آیا در این دوحالت از نظر امنیت - سرعت تفاوتی میکنن ؟
اصلا این کار خوب است یا خیر ؟

hamid_shrk
سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 21:06 عصر
از لحاظ امنیت که فرقی نداره اما سرعتش خوب پایین تر میاد چون باید از دیتا بیس بخونه.
برای چی میخواید اینکار رو بکنید ؟بفرمایید تا شاید راه حل بهتری هم باشه.

omid6630
یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 18:45 عصر
به نام خدا و سلام از دوباره .
--------------------------------
ببین یک صفحه دارم که پست های اعضای سایت رو نشون میده.

برای هر پست که نشون میده - هدر و نام نویسنده که تو همون پست نشون داده میشه ثابت هست .+ یک قسمت که محتوای پست هست و برای هر پست متفاوت است .
حالا میخوام تو یک صفحه هرچی پست دارم رو نشون بدم . چطوری این کار رو بکنم .؟
یک راه به نظرم رسید اینکه که کد های html رو وصل کنم به محتوا و همینطوری که datareader اطلاعات رو برای هر پست میخواد بخونه - وصلشون کنه به قالب هرپست و نمایش بده .

hamid_shrk
یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 20:55 عصر
بله این یکی از راه هاست اما بهترین راه نیست!!!
دوست عزیز بهتره که شما تو صفحتون نحوه ی نمایش رو برای یک پست درست کنید و سپس اون قسمت رو درون ریپیتر بزارید و به اینصورت خیلی راحت مثل همین سایت هم میتونید پست ها رو نمایش بدید.
در مورد ریپیتر هم تا دلتون بخواد تو این سایت پرسیده شده ، کافیه همینجا سرچ کنید.

eyes_shut_number1
یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 21:50 عصر
شما هر چقدر بار را به سمت سرور ببری 0همون code behinde) سعرت پایین تر میاد/ چون کل اون کد ها باید سمت سرور پردازش بشه.