PDA

View Full Version : تشکیل یک تیم تولید بازی

Mahdi_multimedia
چهارشنبه 16 آذر 1384, 01:25 صبح
با سلام من یک گرافیست رایانه ای هستم که مدت یکسال و نیم است که به فکر تولید بازی افتادم طرحهای خودم را با مسئولین لشکری و کشوری مطرح کردم و هم اکنون به موفقیتهای قابل توجهی در خصوص حمایت آنها جهت تولید این بازیها که در سطح ملی است دست پیدا کردم لذا از تمامی دوستانی که دستی برآتش دارند دعوت میکنم تا با تماس با بنده از طریق ایمیل راه آشنایی با یکدیگر و همینطور تشکیل یک تیم ورک قوی و قدرتمند را هموار کنند با تشکر jafari_multimedia@yahoo.com

kochol
جمعه 18 آذر 1384, 09:53 صبح
سلام
من منظور شما را نمی فهمم اگه تو تیمتون می خواهید از اول شروع به یادگیری کنید ما هم هستیم

Ali Rahbar
جمعه 18 آذر 1384, 12:28 عصر
آدرس شما کجا است؟

omid_farari
پنج شنبه 27 بهمن 1384, 23:42 عصر
سلام
من چیز زیادی بلد نیستم ولی اگه اجازه بدین تا آخرش باهاتونم

SYSMAN
سه شنبه 02 اسفند 1384, 10:25 صبح
با سلام
یک سری به http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=28391 هم بزنید بد نیست امیدوارم به سرنوشت این سبک دعوت ها دچار نشید.

kochol
سه شنبه 02 اسفند 1384, 20:25 عصر
با سلام
یک سری به http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=28391 هم بزنید بد نیست امیدوارم به سرنوشت این سبک دعوت ها دچار نشید.
سلام
مگه ما به چه نتیجه ای رسیدیم ما تو این سایت که فعالیت نمی کنیم دلیل نمی شه که تو این مسله کار نمی کنیم.

kochol
چهارشنبه 03 اسفند 1384, 18:36 عصر
حالا که بحثش شد من هم بگم.
اگه به پستهای اون تاپیک دقت کنید می بینید که اکثرا همه گفتند که ما سی++ بلدیم و با وی بی دات نت کار نمی کنیم همین حرفها باعث شد که من برم و سی++ یاد بگیرم ولی دیگه دیر شده بود و اون افراد جا زده بودند.

kochol
چهارشنبه 03 اسفند 1384, 18:41 عصر
البته درسته که سرور سایت ما باقالی هست و هر از چند گاهی خراب می شه ولی من خودم با وقت کمی که در روز دارم باز هم روی دیزاین موتورمون کار می کنم که امروز بالاخره یاد گرفتم که چطوری یه SecenGraph را درست کنم و هر چی مطلب در این باره بود خوندم تا یه طوری دیزاین برنامه را درست کنم که راحت بشه ازش استفاده کرد.
حالا هم هر کسی که می خواهد با ما در زمینه ساخت موتور همکاری کنه می تونه به من بگه البته ما فقط از افراد با پشت کار و علاقه مند استفاده می کنیم و شرط دیگش هم داشتن وقت خالی هست.
موفق باشید.

kochol
چهارشنبه 03 اسفند 1384, 18:42 عصر
خلاصه ما مردشیم هرکی دیگه هم مردشه بیاد جلو.
ما چیزی نمی دونیم ولی با کمک خدا یاد می گیریم.

Ehsansh
چهارشنبه 03 اسفند 1384, 19:54 عصر
سلام.
من با اندکی تجربه OpenGL در خدمتم.
Ehsan.Shirzadi@GMail.Com

programmer_snake
پنج شنبه 11 اسفند 1384, 09:57 صبح
سلام!
آشنا به C++, VB.net , مسلط به C# , کمی هم DirectX , من مست می بازیم...

m_shirwani
شنبه 21 بهمن 1385, 21:43 عصر
من هم هستم

sayeh007
سه شنبه 07 فروردین 1386, 15:16 عصر
با سلام
من یه نرم افزار سراغ دارم که با اون گیم کا میکن حتی بسیار از گیم های سونی 2و 3 رو با اون کار کردن که هم محیط برنامه نویس داره هم اینکه محیط طراحی خیلی هم قوی هست قیمتش تو سایت 9 هزار دلار بود ولی یه کسی قول داده که برام خارج از ایران هست برام پست کنه اگه اون بیاد من هم به شما میپیوندم چون میدونم که با اون نرم افزار کار حتمی هست چون با مگز نمیشه اونقد کار های خوبی بیرون داد
با تشکر از شما

farshad_momtaz
شنبه 11 فروردین 1386, 11:47 صبح
سلام دوستان منم هستم فقط من بدجور احتیاج به یکی دارم که تو کار گرافیک باشه اگه خواستید تو این گروه هم عضو می شم
ببخشید اسم برنامش چیه؟
اینم اطلاعات کاملم:
نام و نام خانوادگی:فرشاد ممتاز
محل زندگی:اصفهان-اورنج کانتری
تخصص:برنامه نویسی با همه زبون های برنامه نویسی هم بلدم
کار های قبلی:

1-سوم راهنمایی سی ام در محتویات الکترونیکی
2-" " نمی دونم چندم نگفتن چندم تو مسایقات ده فجر
3- اول دبیرستان اول کشوری وب سایت نویسی
4-نفر اول ناحیه خارزمی تو اصفهان
البته مدیر گروه فارسی سازی ممتاز هم بودم

shm3dengine
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 09:18 صبح
سلام من برنامه نویس بازی هستم تا حالا هم چند تا کار انجام دادم .
اینم آدرس موتورم :
www.shm3dengine.persianblog.com (http://www.shm3dengine.persianblog.com)
یه سر بزن اگه به دردت خورد من هستم

prince-of-persia
دوشنبه 17 اردیبهشت 1386, 17:20 عصر
اینجا ایران است.

توسعه نویس
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 00:18 صبح
بابا آقای kochol دمت گرم. معلومه که خیلی کار درستی. پستهاتو میخوندم. خیلی وقته تو کاری. حتما دیگه الان استاد شدی. به هر حال منم توانایی هایی تو برنامه نویسی دارم. یکیشم همین ++C هست. من ++C استاندارد کار کردم. با گیم انجین ها آشنایی دارم ولی هنوز باهاشون عملی کار نکردم. ++C رو هم یک ساله شروع کردم. البته خیلی اوضاعم توی چند سال اخیر آشفته بوده. الان هم باید ++C رو در مباحث پیشرفته ادامه بدم تا به مهارت بالا برسم. چند تا مبحث دیگه مثل IO , Macro , STL و تبدیل نوع پیشرفته مونده. با این حال نسبتا مسلط شدم. البته خیلی به SDK های شرکتهای Nvidia , ATi و ماکروسافت برای ساخت گیم علاقه مند شدم. دارم دانلودشون می کنم تا بتونم ازشون استفاده کنم.

به نظر من اگه یه ائتلاف از انواع تخصصهای مورد نیاز جمع بشه و همه باهم یکی بشیم میشه کارای جالبی کرد. یه ایده هایی من دارم که کمک میکنه.:لبخندساده:

Mehrdad Tehrani
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 13:54 عصر
سلام من دانشجو کامپیوترم
من با تخصص در برنامه هایی مثل فتوشاپ و Poser 5 و Maya 7 در خدمتتون هستم البته من یه برنامه خیلی خوب دارم واسه بازی سازی حرف نداره.

Mehrdad Tehrani
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 13:57 عصر
سلام سایه جان
این برنامه رو می تونی بگی اسمش چیه ؟

mojtaba_cpp
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 16:06 عصر
آقای تهرانی می تونی یه نمونه کار بزاری ؟

Keramatifar
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 16:50 عصر
کامپوننت بازی سازی در دلفی به اسم Morfit رو میشناسید؟
من چند سال پیش باهاش کار کردم چیز فوقالعاده ای بود

Mahmood_M
جمعه 25 خرداد 1386, 02:49 صبح
کامپوننت بازی سازی در دلفی به اسم Morfit رو میشناسید؟
من چند سال پیش باهاش کار کردم چیز فوقالعاده ای بود

آره ، درسته ...
من الان دارم باهاش کار میکنم ...
فقط مشکل عمدش اینه که یه Designer خوب نداره ( برای ساخت فایلهای Wld که توی بازی استفاده میشن ) ، Morfit World Builder زیاد خوب و قوی نیست ...
شما برای ساخت محیط و آبجکت ها از اون استفاده میکردید ؟

....

Editali
یک شنبه 03 تیر 1386, 11:58 صبح
منم یه چیزایی در حد طراحی مدلهای سه بعدی در DirectX و پخش فیلم وعکس و از این جور چیزا هم هستم. اگه خواستی بهم ایمیل بزن:تشویق:
Editali970@hotmail.com

mehranb
یک شنبه 31 تیر 1386, 11:00 صبح
سلام بر دوستان من به طور کلی پایه هستم!5 ماهه درس ام در کارشناسی نرم افزار تموم میشه!(یعنی فارغ میشم:)))3DSmax یه نموره کارکردم! با VC++هم کار کردم کلاس وoo هم بلتم!:)متاسفانه در زمینه game تا حالا کارنکردم اما کلا پایه ام!opengl or directX

توسعه نویس
چهارشنبه 03 مرداد 1386, 01:39 صبح
الان که دارم اینو مینویسم دقیقا زمانیه که دولت داره بعد مدتها به نرم افزار یه جورایی توجه میکنه. به این گزارش توجه کنید. ( قانون حمایت از پدید آورندگان نرم افزار در سال 79 به تصویب مجلس رسید. و در سال 83 در دولت بخشنامه شد و حالا در سال 86 آماده شدن که تقریبا کپی رایت رو تا آخرین سطح یعنی توزیع و فروش در فروشگاه ها به اجرا در بیارند ) البته این زمان زیادیه که گذشته. ولی به هر حال برای قشر برنامه نویس و تولید کننده نرم افزار امیدبخشه. گفتن حداکثر تا 3 ماه آینده اجرا میشه. البته اگه این 3 ماه دوباره بشه 3 سال اونوقت اختلافش با سال 79 تقریبا میشه 10 سال ! و این یه تراژدیه.

بازی های رایانه ای هم از این قائده مستثنی نیستند و قراره رتبه بندی بشن.

اگه این اتفاق بیفته فرصت خوبی برای بازی های ایرانی بوجود میاد تا توی بازار خودی نشون بدن. :لبخندساده:

ali.m.g
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 10:46 صبح
سلام.من علاقه ی زیادی به این کار دارم.ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم.شما به من بگید باید چی بلد باشم و سراغ چی برم....من استارتشو میزنم.باید چه زبان برنامه نویسی بلد باشم که برای این کار باشه؟(با تشکرblind_owl65@yahoo.com

pswin.pooya
چهارشنبه 10 مرداد 1386, 20:39 عصر
سلام
برای ساخت بازی میتونی از موتورهای آماده استفاده کنی.اما اگه میخوای حرفه ای شروع کنی. اول باید بری یه زبان برنامه نویسی رو یاد بگیری بعد بری سراغ یه موتور گرافیکی و ادمه بدی سایت gamedev یه مرجع خوب برای همه کسایی که میخوان حرفه ای یاد بگیرن آماده کرده:
http://localhost/roboticshabestar/index.php?newspage=2

میتونی کتابهایی رو که گفنه از لینک زیر داونلود کنی

http://www.flazx.com/category36.php

ali.m.g
پنج شنبه 11 مرداد 1386, 16:16 عصر
سلام.
ایا جاوا برای ساخت بازی مناسبه؟
یا باید زبان دیگری رو انتخاب کنم؟
(البته من دوست دارم جاوا کار کنم و اگه با جاوا هم بشه بازی طراحی کرد خیلی عالی میشه...ولی اگه امکانش نیست مجبور میشم جاوا رو بذارم کنار)باتشکر blind_owl65@yahoo.com

Arman_1367
جمعه 12 مرداد 1386, 18:39 عصر
آقایون اگر هنوز یکی برای تیمتون می خواهید منم هستم به دلفی C و C++ و C# , ... آشنایی دارم opengl هم کار کردم دو سه تا بازی کوچیک باهاش نوشتم.

توسعه نویس
یک شنبه 14 مرداد 1386, 09:56 صبح
با جاوا میشه در حد آتاری خدابیامرز بازی نوشت. چون یه زبان با امکانات گرافیکی بسیار پایین هست. ضمنا برنامه هاش برای اپلت های تحت وب کاربرد داره و جاوا برای ساخت برنامه های منسجم و کامل بوجود نیامده.
در عوضش از ++C استفاده کن که خیلی به جاوا نزدیکه و خیلی هم قدرتمنده. همراه این جور زبانها هم میتونی win32 رو هم یاد بیگیری. یادت باشه هر برنامه موجود در ویندوز نهایتا با win32 کار می کند.

Anti_Evil
یک شنبه 14 مرداد 1386, 12:25 عصر
با جاوا میشه در حد آتاری خدابیامرز بازی نوشت. چون یه زبان با امکانات گرافیکی بسیار پایین هست. ضمنا برنامه هاش برای اپلت های تحت وب کاربرد داره و جاوا برای ساخت برنامه های منسجم و کامل بوجود نیامده.
در عوضش از ++C استفاده کن که خیلی به جاوا نزدیکه و خیلی هم قدرتمنده. همراه این جور زبانها هم میتونی win32 رو هم یاد بیگیری. یادت باشه هر برنامه موجود در ویندوز نهایتا با win32 کار می کند.

کاملا غیر فنی و نادرست ،

pswin.pooya
یک شنبه 14 مرداد 1386, 17:46 عصر
سلام
با جاوا هم میشه بازی های سه بعدی خوب نوشت اما منابع ساخت بازی اکثرا به زبان سی هستن.
کی میگه گراافیک جاوا ضعیفه؟!!!!!!!!!!!!!!!! بهتره اینجا رو یه نگاهی بندازی :
http://nehe.gamedev.net/data/lessons/lesson.asp?lesson=37

و حتی برای OpenGL داخل جاوا یه کتابخونه به اسم JoGL نوشته شده:
http://www.opengl.blogfa.com/8506.aspx