PDA

View Full Version : کنترل ساعت سیستم . از کار انداختن نرم افزار . تعداد روزها . تعداد ماهها؟

noroozifar
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 00:09 صبح
سلام
کل تاپیکها را گشتم همه ناقص بودند در مورد ساعت و تاریخ سیستم .. که به چه طریق کنترلش کنیم .. یعنی منظورم اینه ازش استفاده کرد به طوری که کاربر با عقب یا جلو کردن ان بر روی نرم افزار ما تاثیر نگذاره

اکثرا تاپیکها را دیدم :
1. گذاشتن یک جدول در دیتا بیس
2. استفاده از ریجستر
3. استفاده از xml
4. استفاده از setting
5. استفاده از فلش سخت افزاری

کاری که من برروی نرم افزار می خواهم انجام بدم اینه که به چه طریق حساب کنم 365 روز گذشته تا یکسری عملیات در سیستم انجام بشه
مدت زمان استفاده از نرم افزار را محدود کنم ؟ (لایسنس بسازم )

همش بر میگرده بر روی این ساعت و تاریخ سیستم که باید دقیق باشه و دستکاری هم نشه تا اختلافات را امروز تا چند روز پیش را بیابم تا محاسبات انجام بشه

به نظر تون چه کاری میشه انجام داد ؟

group45
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 17:10 عصر
سلام به تایپیک 619 از آدرس زیر مراجعه کنید. اگرم مشکلی بود در خدمتم

http://barnamenevis.org/showthread.php?64210-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D9%88-%D9%85%D9%81%D9%8A%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%8A-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE/page62

bozhmehrani
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 22:43 عصر
آقا نظر شخص من اینه
اینکه بفهمی برنامه چندروزه کار میکنه که کاری نداره.
فقط مشکل اینه که اگه تاریخ رو دستکاری کرد چجوری بفهمیم.مخصوصا اگه اون کامپیوتر از اینترنت استفاده نکنه که بشه تاریخو از اینترنت چک کرد.البته باید کاربرو مجبور به این کار کرد مثلا یسری خدمات رو اینترنتی بزاری که کاربر بیاد اینترنت
نمیدونم تو این دی ال ال که دوستمون طراحی کرده این مورد چک میشه یانه که تاریخ دستکاری شد بازم نتیجه بگیریم
اینکه کاربر تاریخو دست کاری بکنه میشه فهمید و برنامه رو غیرفعال کرد تا تاریخ و تصحیح کنه.من نرم افزاری دیدم که این مدلی بوده
ولی یه راه دیگه اینه که بیایی محدودیت داده بزاری،مثل اینترنت که مثلا یگ گیگ درماه.شماهم بگی مثلا 300رکورد.
البته باید خیلی چیزایی دیگه رو هم کنترل کرد . که سوءاستفاده نشه

noroozifar
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 07:36 صبح
اره مشکل من سر همین جابه جایی ساعت و تاریخ سیستم هستش که اگر فرد تغییر داد چه کار کنیم ؟؟؟

ali_habibi1384
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 07:50 صبح
متاسفانه تصميم گيري از روي تاريخ و ساعت سيستم هرقدر هم دقيق طراحي شده باشه راهي براي دور زدنش هست.
2 پيشنهاد:
1- ايجاد محدوديت در تعداد ركوردها
2- گذاشتن تايمر براي محدوديت در زمان استفاده از نرم افزار مثلا20 ساعت و اونو حتما در ديتابيس ذخيره كنيد. رجيستري براحتي قابل دور زدنه.

group45
یک شنبه 08 مرداد 1391, 22:39 عصر
با سلام به همه
بله درسته برنامه قابل دور زدنه ولی قرار نیست کسی بفهمه شما چکار کردید و تریالتون با فایل کار میکنه یا رجیستری؟
در ضمن با برنامه های معروف پاک کردن و ترمیم رجیستری امتحان کردم. کلیداش اصلا پاک نمیشه.

با تشکر فراوان

fjm11100
دوشنبه 09 مرداد 1391, 00:43 صبح
راهش اینه که موقع اولین اجرا توی رجیستری یک کلید از تاریخ بسازی(بروش خودت encrypt کن) بعد چک کن. اگر طرف کلید را عوض کنه چون نمیدونه تو چطوری کد کردی کلید غلط میشه.

ali_habibi1384
دوشنبه 09 مرداد 1391, 09:43 صبح
با سلام به همه
بله درسته برنامه قابل دور زدنه ولی قرار نیست کسی بفهمه شما چکار کردید و تریالتون با فایل کار میکنه یا رجیستری؟
در ضمن با برنامه های معروف پاک کردن و ترمیم رجیستری امتحان کردم. کلیداش اصلا پاک نمیشه.

با تشکر فراوان
معمولا از همين راهها استفاده ميشه و كاربران هم زرنگ هستند تستش ميكنن و جواب خواهند گرفت.از روشهاي تكراري و مبتدي استفاده نكنيد

noroozifar
شنبه 11 بهمن 1393, 11:16 صبح
من هنوز نتونستم این مشکل تاریخ حل کنم پرونده ها با تاریخ ثبت می شوند اگر کاربر تاریخ دستکاری کنه جلو یا عقب ببره همه چی بهم میخوره ؟؟

abdullah20
شنبه 11 بهمن 1393, 11:32 صبح
یعنی چی پروند ها با تاریخ ثبت می شوند؟