PDA

View Full Version : سوال: تبدیل وسایت به برنامه؟

PYTHONIR
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 01:34 صبح
سلام به همه

آیا میشه وبسایت رو به برنامه تبدیل کرد؟ :متفکر:

برنامه ای چیزی هست که این کار انجام بده ؟

من کد های یک سایت رو دارم که یک فورم در خودش داره حالا می خواستم اون رو تبدیل به یک برنامه کنم (یک فایل اجرای)

من فقط میخوام کد های سایت رو بش بدی و برنامه تحویلت بده

مثل یک برنامه یک آیکون داشته باشه و وقتی روش کلیذ میکنی یک پنجره باز بشه و صفحه اول سایت رو بیاره و وقتی کاربر فورم را پر میکنه اطلاعاتش ذخیره بشن (کلا سایت درست کار بکنه)

با تشکر

tux-world
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 08:27 صبح
همچین تکنولوژی دیگه نیست عزیز. خودت باید بشینی بنویسی فایل صوتی نیست که هر بلایی میخوایی سرش بیاری اینطوری بود که الان همه خودشون رو علامه دهر میدونستن

PYTHONIR
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 20:30 عصر
آخه من به یکی پول دادم تا یک سایت که یک فورم برای پر کردن اطلاعات داشته باشه درست کنه حالا نظرم عوض شده یعنی دیگه نمی تونم به صورت اینترنتی استفاده کنم چون به اینترنت دست رسی ندارم
پول هم ندارم که یه برنامه بخرم
حالا می خواستم اون رو به نرم افزار تبدیل کنم که بشه به صورت آفلاین استفاده کرد

cyrusthegreat
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 20:37 عصر
آخه من به یکی پول دادم تا یک سایت که یک فورم برای پر کردن اطلاعات داشته باشه درست کنه حالا نظرم عوض شده یعنی دیگه نمی تونم به صورت اینترنتی استفاده کنم چون به اینترنت دست رسی ندارم
پول هم ندارم که یه برنامه بخرم
حالا می خواستم اون رو به نرم افزار تبدیل کنم که بشه به صورت آفلاین استفاده کرد

دوست عزیز

خب برای این مشکل، خیلی راحت یه wamp بگیرید، نصب کنید. اون اسکریپت رو هم درون این نصب کنید و بصورت local و بدون نیاز به هیچ اینترنتی، ازش استفاده کنید.

PYTHONIR
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 01:35 صبح
همچین تکنولوژی دیگه نیست عزیز. خودت باید بشینی بنویسی فایل صوتی نیست که هر بلایی میخوایی سرش بیاری اینطوری بود که الان همه خودشون رو علامه دهر میدونستن

یه چیزی یادم رفت بهت بگم توی دنیای کامپیوتر هر چیزی امکان پذیره برنامه ای که خواستم پیدا کردم
البته wamp رو نمیگم
wamp فقط یه سرور مجازی میسازه
ولی من فقط یه برنامه خواستم که سایت رو تبدیل به برنامه کنه که بصورت آفلاین از اون استفاده کنی
خلاصه پیداش کردم