PDA

View Full Version : گفتگو: نظرتون درباره قالب و گرافیک سایتم ...

aspismylove
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 22:23 عصر
سلام به همه دوستان

بعد از کلی عوض کردن قالب و .... آخر یک قالب رو نهایی کردم که برای سایت خودم استفاده کنم :لبخند:

این قالب همش و با CSS , CSS 3 کار کردم , و اصلا از Table استفاده نکردم و از سعی کردم که تا میتونم از عکس استفاده نکنم تا سرعا پایین نیاد .

** این رو هم بگم که ایده و گرافیک و همه چیزش از خودم هستش , از اونجا که تزدیک به 10 سال دارم گرافیک کار میکنم , سعی کردم یک قالب کاربر پسند و خوب باشه و طوری باشه که کاربر وارد سایت شد , اسم سایت و بخاطرش بسپاره , چون واقعا ظاهر سایت روی کاربر همیشه تاثیر فراوانی میزار .

ممنون میشم اگه مشکلی داره بگید تا برطرفش کنم . :قلب::قلب:

آدرس سایت :

Http://www.hamo.ir

hamid_shrk
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 22:35 عصر
بهتر بود سوال رو تو تالار طراحی وب مطرح میکردید ،در هر حال :
قالبتون خیلی فانتزی و رنگ بندیش یکم پراکندست ، و اون ابرها سنگینی کار رو کم کرده ، اولش فکر کردم سایت چیتوزیا رو درست کردید.
استفاده از رنگ های مختلف برای borderها کارتون رو ضعیف کرده.
سعی کنید از یک طیف رنگ تو سایتتون استفاده کنید .
سایت رو تو IE باز کنید تا ایراد بعدی رو متوجه بشید ، وقتی از CSS3 استفاده میکنید باید فکر تطبیق با IE هم باشید!!
----
در کل روش کار کنید چیز خوبی از آب درمیاد.

aspismylove
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 22:46 عصر
بهتر بود سوال رو تو تالار طراحی وب مطرح میکردید ،در هر حال :
قالبتون خیلی فانتزی و رنگ بندیش یکم پراکندست ، و اون ابرها سنگینی کار رو کم کرده ، اولش فکر کردم سایت چیتوزیا رو درست کردید.
:لبخند:

سایت رو تو IE باز کنید تا ایراد بعدی رو متوجه بشید ، وقتی از CSS3 استفاده میکنید باید فکر تطبیق با IE هم باشید!!

دارم درستش میکنم , که توی اینترنت اکسپلورر هم درست کار کنه !!:چشمک:

مرسی از راهنمایی و کمکت

mahmood_4246
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 00:15 صبح
سایتت برای شهربازیه ؟ یه خورده رنگاشو یه دست کن..برو تو سایتایی که قالب فانتزی توش زیاده...از اونا ایده بگیر

clover
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 00:48 صبح
رنگ بندی به نظر من مشکل داره، سایه هایی که در زیر متون دادید در بعضی موارد باعث ناخوانایی متن و سردرگم شدن خواننده میشه
اگر فرض کنیم وجود بکگراند لازم هست، رنگ آبی تیره ی منو و نارنجی اصلا به رنگ آبی آسمونی پس زمینه نمیاد، بکگراند فانتزی هست در صورتی که این دو تا رنگ بیشتر فضای رسمی و حرفه ای به وجود میارند (در صورتی که قصد ایجاد یک محیط فانتزی یا کودکانه رو دارید برای منو از ترکیب رنگ هایی مثل صورتی، آبی، سبز یا سبز مغز پسته ای و بنفش و با درجه روشنایی بیشتر استفاده کنید)، همونطور که دوستمون گفتند از یک طیف رنگی استفاده کنید و از رنگ های مکمل در مقیاس کم و به جای خودش (برجسته کردن قسمتی از سایت و یا ایجاد تنوع) استفاده کنید.
حاشیه ی رنگی دور جعبه ها به شدت به زیبایی کار لطمه زده (به نظر من بدون این حاشیه جعبه ها قشنگ تر هستند) و رنگ ها با همدیگه همخوانی ندارند.
در کل کنتراست رنگی بیش از حد بالاست و باعث سردرگمی میشه.

برای ایده گرفتن یا پیدا کردن ترکیب رنگی مناسب می تونید از سایت هایی مثل http://kuler.adobe.com/ کمک بگیرید
و در آخر با اینکه لحنم بیش از حد دلسرد کننده بود اما امیدوارم دلسرد نشده باشید :لبخندساده:، با چند تا تغییر کوچیک می تونید کار بهتری داشته باشید.

موفق باشید

aspismylove
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 01:04 صبح
و در آخر با اینکه لحنم بیش از حد دلسرد کننده بود اما امیدوارم دلسرد نشده باشید :لبخندساده:، با چند تا تغییر کوچیک می تونید کار بهتری داشته باشید.

سلام , مرسی دوست عزیز از راهنماییهات

نه من اصلا نارحت نمیشم , چون همین انتقاد ها هستن که باعث پیشرفت آدما میشن , راستش و بخای این چون سایت خودمه میخام متفاوت باشه , وگرنه سایتهای دیگه ای که طراحی کردم , همه چیز و رعایت میکنم .

مثل سایتهای : ایزوگام شرق مشهد (http://isogumeshargh.com) , وبسایت شخصی استاد مدیرزاده (http://www.mmodirzadeh.com) و...

باز هم ممنونم از راهنماییهاتون :قلب:

khanlo.javid
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 09:23 صبح
خوبه ولی به نظر من استفاه از 2 فرم نظرسنجی تو یک صفجه مناسب نیست پس بهتره یکی از فرم ها رو حذف کنی و بلاک جدیدی رو بزاری مثل بلاک ایده های جدید یه فرم بزار که هر کس ایده ای داره باهات تماس بگیره.
و اما 2 : دکمه بستن پنجره منوی افقیت بد جایی قرار داده شده اونو جاشو تغییر بده.
3- لوگو های فیس بوک و گوگل پلاس و تویتر وقتی ماوس میره روش دچار لرزش میشه اونم سعی کن اینجوری نباشه. البته توی IE تو باید یه پیغام نمایش بدی که برای مشاهده هر چه بهتر وب سایت باید از fire fox استفاده کنید چون توی مرورگر فاکس خیلی بهتر عمل میکنه.

موفق باشی.

hashemi85sep
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 10:48 صبح
سلام
هیچ کدوم از آدرس سایتهایی که دادین باز نمیکنه !

aspismylove
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 11:05 صبح
خوبه ولی به نظر من استفاه از 2 فرم نظرسنجی تو یک صفجه مناسب نیست پس بهتره یکی از فرم ها رو حذف کنی و بلاک جدیدی رو بزاری مثل بلاک ایده های جدید یه فرم بزار که هر کس ایده ای داره باهات تماس بگیره.

ممنون , ولی اون و من الکی گذاشتم , نمیخام که توی یک صفحه دوتا نظر سنجی باشه , ولی اینی که شما گفتید هم خوبه (ایده های جدید) , همین قسمت و میزارم .

3- لوگو های فیس بوک و گوگل پلاس و تویتر وقتی ماوس میره روش دچار لرزش میشه اونم سعی کن اینجوری نباشه. البته توی IE تو باید یه پیغام نمایش بدی که برای مشاهده هر چه بهتر وب سایت باید از fire fox استفاده کنید چون توی مرورگر فاکس خیلی بهتر عمل میکنه.

با کدوم مرورگر سایت و میبینید ؟ آخه من با اینترنت اکسپلورر 9 ,گوگل کروم , فایرفاکس و سافاری میبینم آیکون ها نمیلرزه !!!!:متفکر:

باز هم ممنون

aspismylove
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 11:06 صبح
سلام
هیچ کدوم از آدرس سایتهایی که دادین باز نمیکنه !

سلام , مگه من چند تا سایت و گفتم ؟؟؟ فقط سایت شخصی خودم (www.HAMO.IR)

blackcats
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 16:37 عصر
دوست عزیز باز نشد