PDA

View Full Version : گفتگو: ASP.NETیا جوملا

ICANICAN
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 10:15 صبح
با سلام
من با aspوC#‎‎‎‎‎سایت طراحی می کنم و برنامه می نویسم البته چند جا نمونه کاراموبردم و دیدن وگفتن ساده است اما برنامه هام وسایتهام کاملن من نمی دونمچرا می گن ابتدایی هست الان هم یه جا می خوام برم کار کنم گفتن باید جوملا رو اینجا یاد بگیری البته یه ماهه و بدون حقو.ق تا بعدا تصمیم بگیریم می تونی کار کنی یا نه می خواستم از دوستانی که تو این زمینه واردن بپرسم به نظرتون برم کارورزی و یه ماه بدون حقق کار کنم یا نه و دنبال یک کار دیگه باشم .و خودم aspو ز# رو ادامه بدم و از این شاخه به اون شاخه نپرم.
با تشکر

hamid_shrk
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 10:55 صبح
با سلام، جایی که از همون اول میگه یک ماه بدون حقوق مطمئن باش تا آخرش حق و حقوقت رو ضایع میکنه..پس کلا بیکار بودن بهتر از مفتی کار کردن برای دیگران.
شما Asp و C#‎ بلدید و انقدر اعتماد به نفس داشتید که تونستید پروژه انجام بدید ، پس نگران نباشید و تا زمانی که جایی کار نکردید روی کارهای قبلی تون کار کنید و اون ها رو قوی تر کنید این خیلی بهتر تا یک ماه برید یجا مفتی مار کنید که جوملا یاد بگیرید ، باید بهشون میگفتید که "خودتونید" جوملا چی هست که حالا یاد گرفتنش چی باشه!!!
---------
دوست من رو عقیده خودت واستا تا بالاخره کار مورد علاقه رو پیدا کنید ، هیچ کس وقتی وارد بازار کار واسه اولین بار میشه حرفه ای نیست! خیلی از شرکت ها به انگیزه نگاه میکنن.
خدا رو شکر معنی اسمتون هم "من میتوانم" هست یعنی انگیزه کافی رو دارید ، پس حتما میتونید .(به جوملا حتی فکر هم نکنید)
راستی کدوم شهر هستی؟

ICANICAN
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 12:25 عصر
ممنون از اعتماد به نفسی که بهم دادید من از کرج هستم .
این شرکتی که می گم معتبره و همین دو دلم کرده میترسم نرم و از دستش بدم فکر میکنم اگر برم حداقل تجربه پیدا م کنم البته چند ماه پیش هم یه جای دیگه رفتم برای کار اونها هم گفتن یه ماه کارورزی رایگان رفتم اما واقعا کارشون سخت بود و هیچ کمکی هم بهم نمی کردن توی کار پرداخت الکترونیک بودن خیلی سرخورده شدم و تصمیم گرفتم دیگه نرم تو برنامه نویسی اما حالا دوباره تصمیم گرفتم برم اما نمی دونم شاید دوباره همون مسایل برام تکرار بشه .
تصمیم گرفتم خودم برم با چند تا از پزشکان و کارگاه ها و ...که اطراف محل زندگیم هستن صحبت کنم و برای اونها سایت درست کنم اما از دستمزدها خبر ندارم نمی دونم هزینه ساین رو چقد بگم که کار رو از دست ندم و بتونم حداقل خودم کار کنم و کار افرینی کنم . چون می دونم که می تونم سایت بسازم چند تا سایت ساختم اما یه خاطر هزینه پابلیشش نتونستم روی نت قرار بدم .اما سایتهایی که درست کردم فرقی با سایتهای که روی نت هست فرقی نداره .

hamid_shrk
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 12:33 عصر
ببین دوست عزیز معمولا برنامه نویسی تو یک شرکت سال اولش سخت هست و بعد از مدتی متوجه میشید که هم آیندش خوبه و هم کار جزابیه..
نمیدونم چه شرکت بزرگیه که با جوملا کار میکنن!!! سعی کن شرکت هایی کار کنی که کارشون نرم افزار باشه تا ارزش کارت رو بدونن.
سعی کن تا زمانی که جای خوبی پیدا نکردی فقط رو پروژه های خودت کار کن و یادگیری رو stop نکن.