PDA

View Full Version : حرفه ای: سوال تخصصی در مورد datagridview

ya30ien2
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 12:27 عصر
سلام به همگی

من یک datagridview دارم و با کد یک ستون combobox به اون اضافه کردم و اون رو با یک جدول sql پر میکنم
حالا از طریق این جدول قرار هست عملیات درج حذف ویرایش رو انجام بدم
حالا اون کمبو باکس قرار سن افراد رو بگیره که سن رو داخل یک جدول ذخیره کردم و از جدول به combobox منتقل میکنم
تا اینجاش مساله ای نیست
حالا اگه بخوام از همین gridview سه عملیات رو اجام بدیم یعنی اگه بخوام مشخصات افراد رو در هنگام اجرای برنامه بارگزاری کنم و سنش رو برابر با اون چیزی نشون بده که انتخاب کردیم
و حالا در صورت اشتباه بودن بخواد سنش رو تغییر بده
حالا چیکار باید بکنم

نمیدونم شاید روش من اشتباه باشه لطفا من رو راهنمایی کنید

arash ghafori
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 17:32 عصر
سلام.
فکر کنم کارتون با یه دکمه ی Update راه بیوفته .به Update این پروژه یه نگاه بندازید بد نیست .
http://uplod.ir/ys6r47rgvb6h/WindowsApplication1.rar.htm

ya30ien2
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 23:43 عصر
سلام.
فکر کنم کارتون با یه دکمه ی Update راه بیوفته .به Update این پروژه یه نگاه بندازید بد نیست .
http://uplod.ir/ys6r47rgvb6h/WindowsApplication1.rar.htm
فکر نمیکنم مطلب رو کامل خونده باشی
بازم ممنون

Arash_janusV3
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 00:02 صبح
سلام به همگی

من یک datagridview دارم و با کد یک ستون combobox به اون اضافه کردم و اون رو با یک جدول sql پر میکنم
حالا از طریق این جدول قرار هست عملیات درج حذف ویرایش رو انجام بدم
حالا اون کمبو باکس قرار سن افراد رو بگیره که سن رو داخل یک جدول ذخیره کردم و از جدول به combobox منتقل میکنم
تا اینجاش مساله ای نیست
حالا اگه بخوام از همین gridview سه عملیات رو اجام بدیم یعنی اگه بخوام مشخصات افراد رو در هنگام اجرای برنامه بارگزاری کنم و سنش رو برابر با اون چیزی نشون بده که انتخاب کردیم
و حالا در صورت اشتباه بودن بخواد سنش رو تغییر بده
حالا چیکار باید بکنم

نمیدونم شاید روش من اشتباه باشه لطفا من رو راهنمایی کنید
اگر درست متوجه شده باشم
شما دارین اطلاعات سن رو از یک تیبل می خونین
و برای ذخیره کردن مشخصات افراد باید کاربر همه موارد گرید را پر کنه بعد اجازه add بدین
و اگر کاربر در حال جستجو بین مشخصات هستش اجازه حذف بدین و اگر کاربر دکمه ویرایشی را براش در نظر گرفته باشین اون را می زنه و شما اجازه upate را بهش می دین
فقط شما باید id تیبل سن را در تیبل مشخصات ذخیره کنین
اگر کارتون راه نیافتاده یا مبحث من کمکتون نکرده پس بیشتر توضیخ بدین