PDA

View Full Version : جلوگیری از لود شدن یک دیو

ASedJavad
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 11:51 صبح
سلامامکان داره، همون اولی که دیو ها دارن لود میشن، جلوی لود شدن یک دیو رو گرفت
توضیح اینکه نمیخوام از display:none و امثالهم استفاده کنم بلکه میخوام اصلا اون دیو لود نشه (خصوصا تصاویری که تو اون دیو لود میشن)

Beginner2013
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 12:10 عصر
سلامامکان داره، همون اولی که دیو ها دارن لود میشن، جلوی لود شدن یک دیو رو گرفت
توضیح اینکه نمیخوام از display:none و امثالهم استفاده کنم بلکه میخوام اصلا اون دیو لود نشه (خصوصا تصاویری که تو اون دیو لود میشن)
منظورتونو متوج نمیشم.اینکه لود نشه یعنی چی؟خوب میزارمش داخل کامنت (<!--)،یا اینکه اصلا پاکش میکنیم.؟؟!یا اینکه واضح تر بگم چون کدهای طرف کاربر تفسیر میشن کاری که شما میگید غیرممکنه.حتی اگه بخوامیم لایه رو با کد خرابش کنیم بازم بالاخره باید لود بشه.

ASedJavad
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 12:41 عصر
منظورتونو متوج نمیشم.

میخوام تو دیو ها بیاد یه شرط رو بررسی کنه، اگه شرطه برقرار نبود اون دیو رو نشون نده
که این کار رو با display:none انجام دادم
اما مشکلی که هست، اینه که با این کار دیو به طور کامل لود میشه
گفتم شاید راهی باشه که حالا که قراره اون دیو نمایش نداده نشه، عکس های داخلش هم لود نشه تا سرعت لود صفحه بیشتر بشه

cyrusthegreat
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 13:00 عصر
میخوام تو دیو ها بیاد یه شرط رو بررسی کنه، اگه شرطه برقرار نبود اون دیو رو نشون نده
که این کار رو با display:none انجام دادم
اما مشکلی که هست، اینه که با این کار دیو به طور کامل لود میشه
گفتم شاید راهی باشه که حالا که قراره اون دیو نمایش نداده نشه، عکس های داخلش هم لود نشه تا سرعت لود صفحه بیشتر بشه

دوست عزیز

اینکار تنها با زبانهای سمت سرور انجام می شه. چون سرور وقتی یه چیزو فرستاد برای مرورگر، دیگه فرستاده شده. قبل از هرگونه اجرای CSS یا JS مرورگر میاد براساس کدهای HTML شما چیزی به اسم DOM Tree می سازه. بعدش میاد شروع می کنه بهش استایل دادن. چون صفحه شما شامل اون هستش، دیگه نمی شه جلوی لود شدنش رو گرفت.

تنها کاری که می شه کرد این هست که اون المانی که می خوایید رو خودتون پس از بررسی شرط، توسط JS بسازید و اصلا توی کد اصلیتون نباشه.