PDA

View Full Version : سوال: آیا این نوع طراحی در ASP.Net امکان پذیر است؟

Ehsan Programmer
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 14:40 عصر
سلام
من شنیدم طراحی یک وب سایت از پایه با سیلورلایت اشتباه است
بنابراین من تصمیم دارم طراحی رو با ASP.Net , و سی شارپ انجام بدم و برای برخی صفحات موجود در وب سایت از سیلورلایت و کنترل های ان استفاده کنم
آیا این کاز امکان پذیر است؟
نظر شما در این مورد چیه؟
صفحات سیلورلایت رو چگونه میتونم در ASP فراخوانی کنم مثلا یک لینک بذارم که کاربر وقتی روی این لینک کلیک کنه به صفحه سیلورلایت بره
با تشکر

d_derakhshani
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 15:47 عصر
به هیچ وجه در طراحی وب سایت از silverlight استفاده نکنید. این سوال هر چند وقت یکبار هم در تالار Asp.net و هم silverlight پرسیده میشه. اگه جستجو کنید متوجه میشید چرا نباید این کار رو کرد.

Ehsan Programmer
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 17:54 عصر
به هیچ وجه در طراحی وب سایت از silverlight استفاده نکنید. این سوال هر چند وقت یکبار هم در تالار Asp.net و هم silverlight پرسیده میشه. اگه جستجو کنید متوجه میشید چرا نباید این کار رو کرد.

با تشکر
من منظورم فقط طراحی 2 یا سه صفحه 10 کل صفحات سایت با سیلورلایت است به خاطر گرافیک
باز هم توصیه نم کنید؟
علت رو لطفا بگین

Beginner2013
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 08:42 صبح
با تشکر
من منظورم فقط طراحی 2 یا سه صفحه 10 کل صفحات سایت با سیلورلایت است به خاطر گرافیک
باز هم توصیه نم کنید؟
علت رو لطفا بگین

سلام
چون،خیلیا silver رو سیستمشون نصب نیست و نمی تونن برنامه شما رو ببینن.می تونید به جاش از Flash استفاده کنید.

adelniya_m
دوشنبه 05 تیر 1391, 11:35 صبح
سلام
چون،خیلیا silver رو سیستمشون نصب نیست و نمی تونن برنامه شما رو ببینن.می تونید به جاش از Flash استفاده کنید.

سلام فکر نمی کنید که سیلورلایت هم مثل فلش فراگیر بشه در ضمن چون حجم کمی داره میشه به کاربر پیشنهاد کرد که اول سیلورلایت رو نصب کنه دقییقا مثل فلش

ramin149
سه شنبه 06 تیر 1391, 11:52 صبح
فلش هم باید روی سیستم نصب شود . به نظره من بهترین راه استفاده از css و jquery .

mohammadriano
سه شنبه 06 تیر 1391, 12:06 عصر
پس تالارش رو واسه چی گذاشتن!
این رو قبلاً گفتم این بیلگیتس دیوونه هستش
دوست عزیز برنامه نویسی با محصولات مایکروسافت یعنی یک سرباز که تفنگ هم نداره
البته حالا هر شخصی یک نظری داره ولی این واقعیتی هست که باید پذیرفت
به قول شاعر "تفنگ نداره سرباز رفته تو لاک دفاعی - میاد میسازه سیلورلایت مایکروسافت چه قدر بلایی"

aminghaderi
سه شنبه 06 تیر 1391, 16:01 عصر
به قول شاعر "تفنگ نداره سرباز رفته تو لاک دفاعی - میاد میسازه سیلورلایت مایکروسافت چه قدر بلایی" عجب ...:قهقهه:؟!
به نظر من اینکه آقای درخشانی می فرمایند ، حتمی دلیل داره با شناختی که من ازشون دارم (من سرچ نکردم) بهتر خودشون خلاصه و مفید بگن مشکل کار کجاست؟! چون خودشون سیلورلایت کار هستند.
اما اینکه می فرمایید فلش بهتره و ... شاید امنیتش بیشتر باشه ولی کارایی و طریقه استفاده اش یکی هست ، برای مثال من الان روی مرورگرم فلش ندارم (به دلایلی) .
فلش هم مثل سیلور لایت باید نصب بشه.
اما من هم با پاسخ دوستمون موافقم :

به نظره من بهترین راه استفاده از css و jquery .

barnamenevisforme
سه شنبه 06 تیر 1391, 16:13 عصر
سلام خدمت همه دوستان
silverlight رو حتی الامکان سعی کنید در جایی استفاده کنید که نیاز به دسترسی بالایی در سیستم client داشته باشید.مثل ارتباط با سخت افزار ها،کار با توابع kernel،کار با directory ها و ...
همین طور که پیداست،silverlight از لحاظ امنیتی روی سیستم client ،ریسک بالایی ایجاد میکنه.
اگه اشتباه میکنم یکی روشن توضیح بده.