PDA

View Full Version : مبتدی: متد post در masterpage

شرلوک هلمز
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 11:03 صبح
در زمانیکه از masterpage استفاده میکنیم آیا میتوان از متد post برای ارسال پارامتر در بین صفحات استفاده کرد.من میدونم که از get میشه استفاده کرد اما از post که بصورت hiden اطلاعات را میفرسته نشد.دقت کنید که من از materpage دارم استفاده میکنم چون اگر masterpage نباشد مشکلی نیست.

d_derakhshani
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 11:13 صبح
متوجه نشدم؟ شما هر موقع یک button رو کلیک می کنید Post اتفاق میافته(حالا چه با masterpage چه بدون اون)پس مشکلی وجود نداره

شرلوک هلمز
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 22:23 عصر
من میخواهم با این متد پارامترهای یک صفحه را به یک صفحه ی دیگر بفرستم .یک نفر میگفت وقتی masterpage داریم نمی شه با post پارامتر ارسال کرد من زیاد asp کار نکردم ولی فکر میکنم میشه اینکار را انجام داد.برای همین راهنمایی میخواهم.
اون دوست میگفت در masterpage باید از session برای ارسال پارامتر بصورت hiden استفاده کنی

d_derakhshani
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 23:26 عصر
خوب کد تون رو بزارید ببینیم کجاش ایراد داره

aurora_sepideh
دوشنبه 14 اسفند 1391, 10:39 صبح
من هم خیلی جستجو کردم ، فکر میکنم نمیشه از متد post در صفحاتی که دارای master page هستن استفاده کرد و فقط برای صفحات html هست. اگر اشتباه می کنم بگید.

saadi2
دوشنبه 14 اسفند 1391, 19:39 عصر
Protected Sub Button3_Click(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button3.Click
System.Web.HttpContext.Current.Response.Clear()
System.Web.HttpContext.Current.Response.Write("<html><head>")
System.Web.HttpContext.Current.Response.Write(Stri ng.Format(CultureInfo.InvariantCulture, _
"<body onload=""document.{0}.submit(); "">", "mainform"))
System.Web.HttpContext.Current.Response.Write(Stri ng.Format(CultureInfo.InvariantCulture, _
"<form name=""{0}"" method=""{1}"" action=""{2}"">", "mainform", "post", "WebForm4.aspx"))
"<input name=""{0}"" type=""hidden"" value=""{1}"">", "fname", "Sadroddin"))
System.Web.HttpContext.Current.Response.Write("</form></body></html>")
End Sub

fakhravari
دوشنبه 14 اسفند 1391, 20:03 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?372261-ارسال-اطلاعات-از-طریق-روش-Post

crazy_1892
دوشنبه 14 اسفند 1391, 21:57 عصر
دوست عزیز پیشنهاد میکنم اگر میخواین مخفی تبادل اطلاغات کنین از session استفاده کنید