PDA

View Full Version : خصوصیت RenderMode در UpdatePanel

A.Yousefi
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 21:10 عصر
سلام
میخواستم بدونم خصوصیت RenderMode تو UpdatePanel کارش چیه؟
تو یه جا خوندم نوشته اگه روی Block ست شه باعث میشه UpdatePanel خودشو به صورت یه تگ div پردازش کنه و اگه روی Inline ست بشه به صورت یه Span.
این یعنی چی؟
اینکه خودشو به چه صورتی پردازش کنه به چه درد ما میخوره؟!
اصلا خودشو پردازش کنه یعنی چی؟:متفکر:

d_derakhshani
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 21:30 عصر
چیزی به نام پردازش کنه نداریم(ایراد نویسنده). renderMode میگه که update panel به چه شکل رندر شود.
به شکل div یا span.
تفاوت این دو مربوط به html هست. نوع display مربوط به div مقدار block هست و span برابر inline.
وقتی block باشه کل فضای عرضی رو در اختیار میگیره و کنترلی دیگه نمی تونه در کنارش قرار بگیره(در پایین یا بالا می تونه). که حتما تجربه کار با Div رو داشتید و می دونید به چه شکل فضا اشغال میکنه.
اگه می خواید می تونید خودتون امتحان کنید تا کامل متوجه بشید.

A.Yousefi
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 22:21 عصر
چیزی به نام پردازش کنه نداریم(ایراد نویسنده). renderMode میگه که update panel به چه شکل رندر شود.
به شکل div یا span.
تفاوت این دو مربوط به html هست. نوع display مربوط به div مقدار block هست و span برابر inline.
وقتی block باشه کل فضای عرضی رو در اختیار میگیره و کنترلی دیگه نمی تونه در کنارش قرار بگیره(در پایین یا بالا می تونه). که حتما تجربه کار با Div رو داشتید و می دونید به چه شکل فضا اشغال میکنه.
اگه می خواید می تونید خودتون امتحان کنید تا کامل متوجه بشید.
سلام
پلسختون مختصر و مفید بود،ممنون
من UpdatePanel ام رو تو یه FieldSet قرار دادم با عرض 250px
حالا میخوام کنار اون مثلا یا باتن قرار بدم،اما هر کاری میکنم نمیشه!
وقتی خصوصیت renderMode اونو روی Inline ست کنم و اونو تو fieldSet نندازم میشه اینکار رو کرد ولی وقتی میذارمش تو FieldSet دیگه نمیشه کنارش چیزی قرار داد حتی اگه RenderModeش روی Inline باشه،چرا؟

d_derakhshani
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 22:36 عصر
اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم:
مشکل از فیلدسته. با css خصوصیت display فیلدست رو inline بزارید.