PDA

View Full Version : دستیابی به محتویات DataGrid (لطفا جواب بدین)

nokhod
پنج شنبه 17 آذر 1384, 21:30 عصر
سلام.

من یک datagrid دارم که در یک TemplateCulomn یک پنل دارم. می خواهم با کلیک بر روی یکی از دکمه هایی که در datagrid گذاشته ام خاصیت Panel.visible را مساوی با true قرار دهم.می شه بگید چطوری به این پنل دسترسی داشته باشم؟

ممنون.

amir_3530
جمعه 18 آذر 1384, 00:15 صبح
برو به قسمت Event دیتا گرید و در Event Click دیتا گرید کد مورد نظرت در مورد Panel را بنویس
اگر به جوابت نرسیدی توضیح بیشتری بده.

nokhod
جمعه 18 آذر 1384, 13:34 عصر
ممنون که جواب دادید.
ولی این که توضیح بیشتری ندارد. اینیکه می گید در قسمت EventClick این کار را بکنم برای من کار درستی نیست چون چندین دکمه در این datagrid خودم دارم و فقط می خواهم با کلیک بر روی یکی از این دکمه ها این عمل انجام شود. حالا چکار کنم؟

leilav_1984
جمعه 18 آذر 1384, 20:16 عصر
فکر می کنم هدفی که تعریف کردید زیاد جالب نباشه
اصولا DataGrid واسه "نمایش" محتویات بانک طراحی شده و اکثر قابلیتهاش هم تو اون زمینس.
اگه نیاز برنامتو شرح بدی شاید من یا بقیه بچه ها بتونیم راه دیگه ای بهت پیشنهاد کنیم.

nokhod
شنبه 19 آذر 1384, 08:43 صبح
فرض کنید یک کلاس داریم که نام دانش آموزان آن را در یک DataGride نمایش می دهیم.یک template culomn داریم که داخل این ستون نام و نام خانوادگی دانش آموزان نوشته شده است.در یک ستون دیگر یک دکمه گذاشته ام به نام (جزئیات) تا اگر نام و نام خانوادگی دو دانش آموز یکی باشد با باز شدن یک panel زیر همان ردیف (نه زیر DataGrid) تمام مشخصات این دانش آموز نمایش داده شود.

در ضمن راه دیگری نمی خواهم چون در جاهای دیگر هم این روش را لازم دارم.

nokhod
یک شنبه 20 آذر 1384, 14:20 عصر
پس جواب ما چی شد. باید این پروژه رو زود تحویل بدم.

nokhod
دوشنبه 21 آذر 1384, 13:12 عصر
کسی اینجا نییییییییییییییست؟
می گم واجبه.