PDA

View Full Version : سوال: چگونه از شرّ DevExpress 2011 در ویژوال استدیو 2010 خلاص بشوم؟

سوداگر
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 20:36 عصر
سلام دوستان

من DevExpress 2011 رو از میهن دانلود گرفتم و نصب کردم ولی سرعت کار کردن با ویژوال استدیو خیلی پایین اومده (باز شدن ویژوال استدیو دو برابر بالا اومدن ویندز 7 شده!) و خوشم ازش نیومد. الان چطوری میتونم از شرّش خلاص بشم؟ از قسمت Add/Remove اون رو حذف کردم ولی هنوز آثارش پا برجاست.
86864

با تشکر

JaVa
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 20:42 عصر
سلام این رو امتحان کن...

روی Tab کلیک راست کن گزینه Delete رو انتخاب کن.!.

86865

موفق باشید.*&*

سوداگر
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 20:46 عصر
ممنون سرعت ویژوال استدیو خوب شد اما میخوام ریشه کن بشه

barnamenevisjavan
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 22:12 عصر
سلام نيازي به ريشه كني نيستش منم اين مشكل رو داشتم ولي تونستم حلش كنم اگر توجه كني راحت مشكلت حل ميشه علت كندي ويژوال از اينه كه ابزاري با عنوان dxcore رو لود ميكنه كه يجور ابزار ويرايش متن(مديريت سورس كد) هستش پروژه رو باز كن كامل كه لود شد از منوي بالا ويژوال يكي از گزينه ها Devexpress هستش روي اون كليك كن بعد گزينه اخر unload رو انتخاب كن يه 3 ثانيه صبر كن سرعت ويژوال مثل قبل زياد ميشه اين كار رو بايد براي هر پروژه بكني اگر نميخواي اين راه رو بايد از Add/remove گزينه اي به نام اگر اشتباه نكنم Idx/ِDevexpress رو حذف كني حجمش فكر كنم 113 مگ باشه اگر اين رو حذف كني كامپوننت ها سرجاش ميمونه ولي سرعت ويژوال بالا ميره(چون اون مديريت سورس رو حذف ميكنه)

سوداگر
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 22:23 عصر
ممنون از همه تون یه پوشه بود به اسم DevExpress 2011 Demos حذفش کردم :لبخند:

Hybrid
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 22:33 عصر
سلام ، اگه میخوای واقعا ریشه کن بشه و داخل رجیستری هم نباشه ، بهتره نرم افزار Your Uninstaller! رو دانلود و نصب کن سپس از طریق این برنامه بسته رو حذف کن .

هیچ اثری ازش باقی نمیزاره